Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Media ujawniły tożsamość znanego w sieci hejtera. W przeszłości doradzał PO

TVP Info ujawniło dzisiaj tożsamość użytkownika Twittera o nicku "Pablo Morales", znanego z hejterskich wpisów pod adresem obozu rządzącego. To Bartosz K., współpracownik Platformy Obywatelskiej i - jak podaje TVP - "syn byłego oficera Wojskowej Akademii Politycznej".

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie dodane przez Brett Jordan: https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/iphone-smartfon-aplikacja-ios-5417837/

Pablo Morales to znany z hejterskich wpisów profil na Twitterze związany m.in. ze środowiskiem "Silnych Razem". Celem postów jest rząd Prawa i Sprawiedliwości i jego przedstawiciele, a także inni politycy i wyborcy partii rządzącej.

Dziennikarzom TVP oraz "grupie walczących z językiem nienawiści internautów" udało się ustalić, kto ukrywa się pod nickiem "Pablo Morales".

To - jak podaje TVP Info - Bartosz K., który w przeszłości był doradcą wizerunkowym Platformy Obywatelskiej. TVP Info wskazuje również, że jego ojciec był oficerem Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego.

"W zidentyfikowaniu hejtera pomógł... sam hejter. Po zdjęciach, które publikował w sieci "Pablo Morales", publikował je także znany w sieci Bartosz K., jak z rzekomej stłuczki" - przekazuje TVP Info.

Redakcja przekazuje, że to właśnie on miał być autorem hasła "opozycji totalnej". 

 Źródło: TVP Info, niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mn
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo