Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie. "Mąż i żona - rodzina zjednoczona" WIDEO i ZDJĘCIA

Pod hasłem "Nie pozwól na demoralizującą seksedukację w warszawskich szkołach" wyruszył dziś sprzed Pomnika Kopernika XIV Marsz dla Życia i Rodziny, który Krakowskim Przedmieściem przejdzie pod Ratusz m.st. Warszawy na pl. Bankowym. Jego organizatorem jest Centrum Życia i Rodziny. Marsz poprzedziła msza św. odprawiona w warszawskiej bazylice Świętego Krzyża.

Zdjęcie ilustracyjne
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Uczestnicy marszu niosą m.in. takie hasła jak "Stop demoralizacji przez seksualizację", "Ratujmy nasze dzieci" oraz "Mąż i żona - rodzina zjednoczona". Marsz tworzy mnóstwo rodzin z dziećmi.

W przeciwieństwie do wczorajszej Parady Równości, na Marszu dla Życia i Rodziny pojawiły się tysiące osób. A przypomnijmy, że wczoraj - na marszu zwolenników LGBT firmowanym patronatem przez Rafała Trzaskowskiego - tłumów, delikatnie mówiąc, nie było.

Przed wyruszeniem Marszu, jego organizatorzy poinformowali, że w tym roku Marsze dla Życia i Rodziny odbywają się w 130 miastach Polski i poświęcone są problemowi edukacji seksualnej, zagrażającej prawidłowemu rozwojowi dzieci i młodzieży oraz podważającej pierwszeństwo wychowawcze rodziców.

"Te nieobliczalne w skutkach działania już od nowego roku szkolnego 2019/2020 dotkną ponad 200 tys. dzieci w warszawskich szkołach, ale w dalszej perspektywie zagrażają ponad 4,5 milionom najmłodszym w całej Polsce. W poczuciu odpowiedzialności za przyszłość naszej ojczyzny, wychodzimy na ulice naszych miast, aby chronić młode pokolenie Polaków przed demoralizacją i bronić autonomii wychowawczej polskich rodzin"

– wyjaśnił wiceprezes Centrum Życia i Rodziny Kazimierz Przeszowski.

"W tegorocznym Marszu idą z nami eksperci w dziedzinie programów wychowawczych oraz przedstawiciele organizacji rodzicielskich z krajów Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych, gdzie już dzisiaj dzieci poddawane są edukacji seksualnej w szkołach. Opowiedzą uczestnikom Marszu o tym co czeka polskie rodziny, jeśli władzom Warszawy uda się przeforsować wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół"

- dodał.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#Warszawa #marsz dla życia i rodziny

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo