Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Lisiewicz: Zdegradować Polskę. Po to był Smoleńsk, po to są Tusk i Braun

Historia się powtarza. Gdy w 2008 r. dzięki prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu Polska stworzyła koalicję państw regionu, która obroniła Gruzję, Putin zamordował polskiego prezydenta wcale nie z zemsty, tylko po to, by zademonstrować, że może zrobić to bezkarnie i ani Polacy, ani Zachód nic w tej sprawie nie zrobią. I tym samym uwodnić całemu światu, że Polska to nie podmiot, a jeden z posowieckich bantustanów. W 2023 podobna degradacja Polski, która po napaści na Ukrainę wyrosła na lidera Międzymorza i ważnego sojusznika Stanów Zjednoczonych, kupującego najnowocześniejsze uzbrojenie, to główny cel Donalda Tuska. Akcja Grzegorza Brauna to szalenie skuteczne wsparcie dla Tuska – w świat poszedł przekaz, że z jednej strony w Polsce jest światły Tusk, z drugiej strony prawica i jej ciemni wyborcy (kto w jakiejś Hiszpanii odróżni PiS od Brauna?), którzy chcą polować na Żydów. Co komu po takim kraj? Bardzo dobrze, jeśli Niemcy obejmą go swoją kuratelą. A jak zaatakuje go Rosja, to olać temat, z w sumie warty pac pałaca – pisze dla portalu Niezalezna.pl Piotr Lisiewicz.

Grzegorz Braun
Maciej Łuczniewski - Gazeta Polska

Takimi właśnie metodami polska niepodległość będzie niszczona przez najbliższe lata. Wcale nie poprzez prostackie atakowanie PiS. Ono było dobre, gdy PiS był u władzy. Natomiast teraz najważniejszym celem Tuska stanie się rozbicie obozu niepodległościowego. Wyhodowanie kontrolowanej przez ubekistan konkurencji dla PiS. Zapewne, jak w przeszłości, w dwóch odmianach, z lewa i z prawa. Z jednej strony „cywilizowanej” prawicy (w przeszłości Gowin czy Hall), z którą „da się rozmawiać”, bo odcina się od Jarosława Kaczyńskiego, mówiącego w Sejmie, że Tusk jest niemieckim agentem. Potępiającej tę wypowiedź, bo bardzo nieładna i agresywna.

Z drugiej strony ogromne medialne wsparcie dla prawicy „niecywilizowanej”, czyli w wersji dla jej wyborców „bardziej ideowej” - Konfederacji, Brauna czy wpuszczającego go na mównicę Bosaka. Każde 5, 3 czy nawet 1 proc. urwane PiS to gwarancja trwania rządów ubekistanu…
Największymi wrogami Polski nie są dziś ci, którzy atakując ostro PiS. Najbardziej niebezpieczni są tacy, którzy usiłują pozyskać jakąś część jego elektoratu, pracując dla Rosji albo Niemiec. Ta gra Rosji i Niemiec nie jest skazana na porażkę. Bo na prawicy są nadal tacy, których do tego, na rzecz kogo działa Grzegorz Braun, nie przekonały oczywiste fakty. Ani to, że sugerował on, iż Smoleńsk to była maskirowka, czyli z Warszawy wyleciał inny samolot, a inny spadł w Smoleńsku. Ani nawet jego protesty przeciwko obecności amerykańskich wojsk w Polsce.

Idioci dający łapkę w górę dla wybryku Brauna kontra krytykujący ich antypolscy współpracownicy Tuska – taka zagospodarowanie polskiej sceny politycznej jest gwarancją zniknięcia Polski z mapy w krótszej lub dłuższej perspektywie. Z racji na sytuacją międzynarodową raczej krótszej.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Piotr Lisiewicz #wybory 2023 #Sejm #Donald Tusk #Grzegorz Braun

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Piotr Lisiewicz
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo