Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Dowiedz się więcej »

W samochodzie odnaleziono zwłoki 39-latka

W samochodzie w miejscowości Krzyżanki w Wielkopolsce odnaleziono zwłoki 39-letniego mężczyzny. Przyczyny i okoliczności jego śmierci wyjaśnia policja.

Policja
Polska Policja - fot. policja.gov.pl

Jak powiedział w niedzielę oficer prasowy KPP w Wągrowcu asp. Dominik Zieliński, "dziś rano policjanci otrzymali informację od operatora telefonu alarmowego o zgonie 39-letniego mężczyzny w miejscowości Krzyżanki".

Dodała, że służby zawiadomiła żona zmarłego.

"Z informacji przekazanej w zgłoszeniu wynikało, że wieczorem dnia poprzedzającego mężczyzna wrócił na teren posesji. Policjanci ustalili, że nie poszedł do domu, zdecydował się pozostać w pojeździe. Nad ranem mężczyzna nie wykazywał czynności życiowych"

– wskazał policjant.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe, a ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań, celem stwierdzenia przyczyny zgonu.

Lokalne media podały, że małżeństwo z Krzyżanek było w sobotę na imprezie rodzinnej. Według ustaleń Portalu WRC, „po powrocie do domu żona pozostawiła męża w samochodzie zaparkowanym w blaszanym garażu. Mężczyzna miał być w stanie upojenia alkoholowego. Rano około godziny 8 żona wezwała pogotowie ratunkowe, bo jej mąż nie wykazywał oznak życia” – podano.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#zwłoki #samochód

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo