Ruda WRON-a rozdrażniona » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

35-latek usłyszał zarzut zabójstwa swojej matki

Zarzut zabójstwa przedstawiła prokuratura 35-latkowi, który został zatrzymany w sprawie śmierci jego 74-letniej matki w gminie Chrzanów (Lubelskie). Śledczy wnioskują o areszt. Za zarzucany czyn grozi dożywocie.

Prokuratura podjęła decyzję
fot. Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

O przedstawieniu zarzutów 35-latkowi poinformowała w piątek po południu asp. szt. Faustyna Łazur z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim. Do zdarzenia doszło w czwartek na terenie jednej z miejscowości w gminie Chrzanów.

- "Dyżurny otrzymał zgłoszenie o śmierci 74-letniej kobiety. Policjanci, którzy pojechali na miejsce, odnaleźli w domu ciało. Z obrażeń wynikało, że do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie" – wyjaśniła. Policja nie podaje więcej szczegółów.

W sprawie zatrzymano 35-letniego syna kobiety. Mężczyzna przebywał nieopodal domu, w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Trafił do policyjnego aresztu. Ciało kobiety zabezpieczono do badań sekcyjnych.

- "Dziś 35-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Janowie Lubelskim, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa" – przekazała asp. szt. Łazur.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia szczegóły tragedii. Śledczy zawnioskowali o tymczasowy areszt podejrzanego. Za zarzucany mu czyn grozi dożywocie.

 Źródło: pap Niezalezna.pl

 

#policja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
as
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo