Clifford Chance i kagiebiści od remontu Tu-154 » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Sprzedał zepsuty samochód, potem go... ukradł

19-letni mężczyzna sprzedał mieszkańcowi gminy Wyrzysk (pow. pilski, woj. wielkopolskie) uszkodzony samochód, a później ukradł pojazd z jego posesji - podała pilska policja. 19-latkowi grozi do pięciu lat więzienia.

Zdjęcie ilustracyjne
Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

Oficer prasowy policji w Pile st. sierż. Wojciech Zeszot poinformował, że w środę funkcjonariusze z Wyrzyska dostali zawiadomienie o kradzieży uszkodzonego samochodu marki BMW z terenu jednej z gminnych posesji. Zeszot podkreślił, że policjanci kryminalni, wytypowali i następnego dnia zatrzymali sprawcę kradzieży - 19-letniego mieszkańca gminy Sadki (pow. nakielski, woj. kujawsko-pomorskie).

"Jak się okazało, sprawca kradzieży ten sam samochód sprzedał wcześniej pokrzywdzonemu. Mężczyźni jednak nie doszli do porozumienia w kwestiach finansowych, dlatego 19-latek postanowił zabrać pojazd"

- zaznaczył Zeszot. Wskazał, że złodziej na czas kradzieży wypożyczył lawetę, dzięki której zabrał z posesji uszkodzony samochód.

19-latkowi przedstawiono zarzut kradzieży. Podejrzany przyznał się do winy. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#kradzież

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo