Niewyobrażalna tragedia. Miesięczne niemowlę nie żyje. Zatrzymano nietrzeźwych rodziców

W Błoniu pod Warszawą doszło do zgonu jednomiesięcznego niemowlęcia. - Na miejscu nadal trwają oględziny. Zostanie zlecona sekcja zwłok, która pozwoli na wstępne określenie przyczyn zgonu - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prokurator Szymon Banna.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Rzecznik przekazał, że dziś nad ranem o zdarzeniu został poinformowany dyżurny prokurator z Grodziska Mazowieckiego. "Na miejscu byli rodzice, 38-letnia kobieta i 36-letni mężczyzna" - dodał. Zaznaczył, że zostali zatrzymani, ale nie postawiono im jeszcze zarzutów. "Cały czas trwają oględziny i prowadzone są czynności" - przekazał.

Jako pierwszy poinformował o sprawie portal RMF24, który podał, że rano rodzice niemowlęcia wezwali do domu pogotowie. Lekarz potwierdził, że dziecko nie żyje i zawiadomił policję.

"Funkcjonariusze zbadali rodziców na obecność alkoholu. Okazało się, że byli nietrzeźwi, choć poziom alkoholu nie był wysoki" - napisał portal.

Zdecydowano o zatrzymaniu kobiety i mężczyzny. Z informacji, które uzyskał dziennikarz RMF FM wynika, że dziecko nie miało obrażeń. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#policja #śmierć dziecka

mk
Wczytuję ocenę...
Komentarze (8)
Anonim 04.10.2023 11:38
Wielka tragedia rodziców. Nie dosyć, że cierpieli na alkoholizm, to jeszcze dziecko im zmarło. Życzymy im wyleczenia z wszelkich nałogów i urodzenia następnego dziecka.
Kasia W. 04.10.2023 08:32
Społeczna gangrena. Gangrenę trzeba odciąć, żadnej pomocy. Wykastrować oboje i niech się tarzają w we własnym syfie.
Anonim 04.10.2023 11:44
Jeszcze prokuratura nie zbadała przyczyny zgonu, a ty już stosujesz faszystowsko-komunistyczne metody.
Anonim 03.10.2023 19:50
Rodzice na pewno nie pracują. Żyją z pracy innych, z socjalu. Oczywiście w konkubinacie. Typowa patologia. Skutek opiekuńczo - wychowawczy nie dziwi.
Anonim 03.10.2023 20:27
A po co pracować. Niech przygłupy pracują.
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo