Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Niewyobrażalna tragedia. Miesięczne niemowlę nie żyje. Zatrzymano nietrzeźwych rodziców

W Błoniu pod Warszawą doszło do zgonu jednomiesięcznego niemowlęcia. - Na miejscu nadal trwają oględziny. Zostanie zlecona sekcja zwłok, która pozwoli na wstępne określenie przyczyn zgonu - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prokurator Szymon Banna.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Rzecznik przekazał, że dziś nad ranem o zdarzeniu został poinformowany dyżurny prokurator z Grodziska Mazowieckiego. "Na miejscu byli rodzice, 38-letnia kobieta i 36-letni mężczyzna" - dodał. Zaznaczył, że zostali zatrzymani, ale nie postawiono im jeszcze zarzutów. "Cały czas trwają oględziny i prowadzone są czynności" - przekazał.

Jako pierwszy poinformował o sprawie portal RMF24, który podał, że rano rodzice niemowlęcia wezwali do domu pogotowie. Lekarz potwierdził, że dziecko nie żyje i zawiadomił policję.

"Funkcjonariusze zbadali rodziców na obecność alkoholu. Okazało się, że byli nietrzeźwi, choć poziom alkoholu nie był wysoki" - napisał portal.

Zdecydowano o zatrzymaniu kobiety i mężczyzny. Z informacji, które uzyskał dziennikarz RMF FM wynika, że dziecko nie miało obrażeń. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#policja #śmierć dziecka

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo