Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Nieprawdopodobnie szokująca zbrodnia. Sprawca wbił ofierze nóż w oko! 42-latek zmarł

Do nieprawdopodobnie szokującego zabójstwa doszło w sobotni poranek w Ostrołęce. W jednym z bloków mieszkalnych doszło do awantury, w trakcie której sprawca miał wbić ofierze nóż w oko. 42-letni poszkodowany zmarł w szpitalu, a sprawca usłyszał zarzut zabójstwa, do którego się nie przyznał.

Nożownik
Tumisu - pixabay.com

Szokujące kulisy zabójstwa ujawnił portal eOstroleka.pl. Z informacji przekazanych przez ten lokalny serwis wynika, że w bloku przy ul. Prądzyńskiego w Ostrołęce miała miejsce libacja alkoholowa, w której uczestniczyło dwóch mężczyzn i kobieta. Między mężczyznami miało dojść do sprzeczki, a wtedy jeden z nich miał wbić drugiemu nóż w oko. 

Dyżurny policji został powiadomiony o zdarzeniu około godz. 5.00 nad ranem. Zgłoszenia dokonała młoda kobieta. Na miejsce przestępstwa natychmiast udały się służby bezpieczeństwa oraz karetka pogotowia ratunkowego. Pokrzywdzony z raną kłutą prawego oczodołu został zabrany do szpitala. Na miejscu zbrodni, z udziałem prokuratora, zostały przeprowadzone oględziny mieszkania, podczas których zabezpieczono m. in. nóż kuchenny o długości ostrza 11 cm. Został zatrzymany sprawca Przemysław D. oraz przebywająca w mieszkaniu młoda kobieta

– informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce prokurator Elżbieta Edyta Łukasiewicz, cytowana przez eOstroleka.pl.

Pomimo udzielenia Rafałowi A. natychmiastowej pomocy medycznej, 42-latek zmarł w szpitalu. Przemysław B. usłyszał zarzut zabójstwa w zamiarze bezpośrednim. Nie przyznał się do zbrodni, miał złożyć obszerne wyjaśnienia. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. 

 Źródło: niezalezna.pl, eOstroleka.pl

 

#zabójstwo #Ostrołęka

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo