Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Konkurs „Dom Kopernika” to szansa na wyjątkową wygraną. Zgłoszenie trzeba wysłać do końca lutego!

Realizowany przez Szkołę Główną Mikołaja Kopernika (SGMK) w ramach projektu Dom Kopernika konkurs skierowany jest – jak podkreślają władze uczelni – do „młodych ambitnych ludzi”. Jego celem jest wspieranie rozwoju i pasji uczestników, które są związane z technologią, ekonomią i przyszłością edukacji. Zgłoszenia do udziału w konkursie można składać do końca lutego.

Futurist of The Year 2024
fot. SGMK - sgmk.edu.pl

Kuszące nagrody 

Zwycięzcom konkursu SGMK oferuje możliwość podjęcia studiów I stopnia (dla maturzystów) oraz studia II stopnia dla studentów uczelni. Dla absolwentów przewidziano nagrodę w postaci studiów MBA w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Zarządzania SGMK.

Formą nagrody będzie także udział w międzynarodowym Kongresie naukowym Futurist of The Year 2024, w którym będą uczestniczyć światowej sławy naukowcy - futurolodzy, nobliści, specjaliści w zakresie przyszłości edukacji, ekonomii, bankowości, technologii i sztucznej inteligencji. Wśród nich uczelnia wymienia takie znaczące nazwiska jak: Gerd Leonhard, Thomas Frey, Jonathan Brill, Gary A. Bolles, prof. Nick Bostrom, Dr Michael L. Brodie, prof. Mark Coeckelbergh i wiele innych.

Szeroka oferta

Konkurs jest adresowany m.in. do osób zainteresowanych jedynie udziałem w kongresie naukowym Futurist Of The Year 2024 www.futuristoftheyear.com (także z trzydniowymi zajęciami i finałach konkursu „Dom Kopernika”), które nie planują podjęcia studiów na SGMK.

Mogą w nim także wziąć udział maturzyści, którzy zamierzają podjąć studia I stopnia na uczelni. Dla nich w ramach nagród przewidziano trzy miejsca na kierunku prowadzonym w ramach Kolegium Nauk Ekonomicznych i Zarządzania SGMK (pod warunkiem zdania przez laureata matury w 2024 roku).

Dla laureatów zainteresowanych studiami II stopnia zarezerwowano też trzy miejsca na kierunku prowadzonym w ramach Kolegium Nauk Ekonomicznych i Zarządzania SGMK.

Podobnie rzecz się ma w przypadku zwycięzców konkursu wyłonionych spośród absolwentów studiów, dla których przewidziano trzy miejsca na studiach MBA (Bankowość i System Finansowy. Edycja II) w Szkole Wyższej Mikołaja Kopernika.

Co należy zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie należy do 29 lutego 2024 r. (za pośrednictwem kwestionariusza rejestracyjnego na stronie www.domkopernika.pl/konkurs lub poprzez email: konkurs@domkopernika.pl) wysłać zgłoszenie wraz z pracą konkursową pt. „Mikołaj Kopernik – Futurist of The Year”. Artykuł naukowy powinien mieć maksymalnie 5 stron w formacie A4. 

Jak informuje uczelnia, „praca stanowi nominację Mikołaja Kopernika do nagrody Futurist of The Year 2024 i zawiera unikalną perspektywę autora o Mikołaju Koperniku w kontekście przyszłości technologii, ekonomii i edukacji”. 

Harmonogram konkursu

•    Przyjmowanie zgłoszeń (I Etap): od 1 do 29 lutego 2024 r.
•    Ogłoszenie wyników pierwszego etapu konkursu: do 20.03.2024 r.
•    Przyznanie wyróżnień w postaci kart wstępu na kongres: do 20.03.2024 r.
•    Kongres Futurist Of The Year 2024: 9-11 kwietnia 2024 r.

•    Szkolenia, warsztaty i przygotowania z finalistami: 9 kwietnia 2024 r.

•    Etap II konkursu: 10 kwietnia 2024 r.

•    Ogłoszenie laureatów: 11 kwietnia 2024 r. podczas ostatniego dnia kongresu Futurist of the Year 2024.

•    Zakończenie konkursu: 11 kwietnia 2024 r.

SGMK zachęca też do sprawdzenia pozostałych strumieni projektu „Dom Kopernika”: Strat-up oraz Wydawnictwa. 

Z regulaminem Konkursu „Dom Kopernika” można się zapoznać TUTAJW przypadku pytań można się także skontaktować z uczelnią poprzez e-mail: konkurs@domkopernika.pl.

 

Szkoła Główna Mikołaja Kopernika jest uczelnią publiczną, którą wyróżnia międzynarodowy charakter, interdyscyplinarność i najwyższa jakość nauczania. Radą Naukową SGMK jest Prezydium Akademii Kopernikańskiej, której członkami i wykładowcami są m.in. laureaci Nagrody Nobla oraz prezesi czołowych banków centralnych na świecie. Celem Szkoły jest wykształcenie liderów przyszłości, gotowych stawić czoła wyzwaniom rewolucji cyfrowej, od sztucznej inteligencji po biotechnologię. SGMK jest jedynym w Polsce publicznym centrum edukacji, gdzie nowoczesny program naukowy zostaje wprowadzony przez światowej klasy ekspertów z takich instytucji jak Princeton, Oxford, Harvard czy NASA. 

 

 Źródło: niezalezna.pl, sgmk.edu.pl

 

#Szkoła Główna Mikołaja Kopernika #Dom Kopernika #studia #konkurs #NBP #Bank centralny

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
po
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo