Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Kandydat PO już umiejscowił się w ratuszu? Myślisz, że dzwonisz do Trzaskowskiego, a tam… biuro HGW

Jeżeli ktoś chciałby dodzwonić się do biura poselskiego kandydata na prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego - to musi uzbroić się w cierpliwość. Gdy zadzwoniliśmy pod numer wyświetlany do wczoraj na stronie internetowej, dodzwoniliśmy się do... sekretariatu Hanny Gronkiewicz-Waltz. Okazuje się, że jako pierwsi zgłosiliśmy tę sprawę w ratuszu. Dziś numer do posła Trzaskowskiego się zmienił, ale nadal nie można się na niego dodzwonić - włącza się poczta głosowa.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Na sprawę zwrócili uwagę internauci. Dostrzegli, że ten sam numer widnieje na stronie internetowej warszawskiego ratusza, jako kontakt do sekretariatu prezydenta, jak i również na stronie internetowej biura poselskiego Rafała Trzaskowskiego... w Krakowie.

Dziś numer zmienił się już dwukrotnie. Sprawdziliśmy wszystkie. Za pierwszym razem numer, dość nietypowy - 22 000 00 00 - jest niedostępny.

Dzwoniąc na drugi numer dodzwoniliśmy się... do sekretariatu prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz, gdzie dowiedzieliśmy się, że jako pierwsi zgłaszamy, że ten numer widnieje na stronie biura poselskiego Rafała Trzaskowskiego. 

Ostatecznie numer i warszawskiego biura i krakowskiego zmienił się na numer komórkowy. I tym razem nie udało nam się dodzwonić - włącza się poczta głosowa.

Internauci dostrzegli jeszcze inne numery, pod którymi rzekomo można dodzwonić się do biura poselskiego kandydata PO i Nowoczesnej na prezydenta stolicy.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#numer telefonu #biuro #Hanna Gronkiewicz-Waltz #Rafał Trzaskowki

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wideo