Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Jaka pogoda na początek weekendu?

Dziś po południu oraz wieczorem zachmurzenie umiarkowane, jedynie początkowo na północnym wschodzie - a pod wieczór także na krańcach zachodnich, okresami duże i tam możliwy słaby, przelotny deszcz.

Prognoza pogody
CC0 Public Domain - pxhere

Temperatura maksymalna od 18 st.C nad morzem i w rejonach podgórskich Sudetów do 22 st.C w centrum i na południu kraju; chłodniej w kotlinach karpackich, około 17 st.C. Wiatr na ogół słaby, we wschodniej połowie kraju zachodni i południowo-zachodni, na pozostałym obszarze południowy.

A w nocy?

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Słaby deszcz możliwy na zachodzie kraju. Lokalnie na południowym wschodzie mgły ograniczające widzialność do 200 metrów. Temperatura minimalna od 8 st.C na wschodzie kraju oraz w rejonach podgórskich Karpat i Sudetów, około 12 st.C w centrum i na zachodzie do 14 st.C na krańcach północno-zachodnich; gdzieniegdzie w rejonach podgórskich Karpat spadek temperatury do 5 st.C. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni, tylko na Suwalszczyźnie północno-wschodni. Wysoko w Sudetach porywy wiatru do 70 km/h.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#pogoda #IMGW #prognoza #Polska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

az
Wczytuję ocenę...
Wideo