Podziel się swoim 1,5% podatku na wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy za solidarność! Dowiedz się więcej »

Grupa rekonstrukcyjna SB. "Gazeta Polska": esbeckie metody poczuje każdy, kto krytykuje rząd Tuska

Cała Polska wie, że były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro jest w szpitalu, a w tym czasie ABW demonstracyjnie wyłamuje drzwi do jego pustego domu. Gang Olsena czy nagroda Darwina? – to pierwsze skojarzenia czytelne dla młodych ludzi. Ale to nie jest niewyobrażalna głupota, lecz działanie celowe, co widać, gdy przypomnimy inne podobne działania, jak przymusowe dokarmianie przez nos ministra Mariusza Kamińskiego w momencie, gdy było jasne, że tego samego dnia wyjdzie z więzienia. Niektórzy zwykli Polacy mogli patrzeć na podobne wydarzenia jak na niedotyczące ich rozgrywki pomiędzy politykami. Do momentu, gdy gazu i pałek użyto wobec rolników. Naocznie przekonali się wówczas, że za tej władzy brutalna przemoc i prowokacje używane będą wobec każdego, kto odważy się krytykować rząd.

Gazowanie rolników pokazało, że esbeckie metody poczuje każdy, kto krytykuje rząd Tuska.
Fafik - Gazeta Polska

"Gazeta Polska" prezentuje najnowszy artykuł Piotra Lisiewicza, w którym autor krytycznie analizuje działania władz i służb specjalnych wobec polityków opozycji i zwykłych obywateli. Lisiewicz porównuje te działania do metod stosowanych przez komunistyczną bezpiekę i zwraca uwagę na narastającą brutalność i prowokacje ze strony rządzących.

W artykule opisane są m.in. incydenty dotyczące byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro, którego dom został przeszukany przez ABW w czasie, gdy polityk przebywał w szpitalu po ciężkiej operacji, oraz byłego ministra spraw wewnętrznych Mariusza Kamińskiego, który został zmuszony do przymusowego dokarmiania przez nos.

Lisiewicz podkreśla, że takie działania nie są przypadkowe, ale celowe - i mają na celu zastraszenie i złamanie opozycji. Autor przypomina również o innych przypadkach łamania prawa przez władze, takich jak siłowe wejście do siedziby TVP czy użycie gazu i pałek wobec protestujących rolników.

W końcowej części artykułu autor zwraca uwagę na fakt, że władza, kopiując zachowania komunistycznej bezpieki, przyjmuje również jej prymitywizm i niski poziom kulturowy. 

Zapraszamy do zakupu najnowszego numeru "Gazety Polskiej", w którym można przeczytać pełną wersję artykułu Piotra Lisiewicza:

 Źródło: Gazeta Polska, niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
wg
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo