Podziel się swoim 1,5% podatku na wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy za solidarność! Dowiedz się więcej »

Jedź razem z nami! 13-16 marca 2022 r. X. Wielki Wyjazd na Węgry

Kluby „Gazety Polskiej” zapraszają na X Wielki Wyjazd na Węgry. 13 marca Kluby ruszą w drogę do Budapesztu, by uczcić węgierskie Święto Narodowe i wziąć udział w Marszu Pokoju. Na wielki wyjazd mogą jechać nie tylko członkowie Klubów „GP”. Jest to wyjazd otwarty. Powiadom znajomych i przyjaciół. Więcej szczegółów wkrótce.

Zapraszamy wszystkich Polaków i organizacje patriotyczne do przyłączenia się do nas. Do wyjazdu jeszcze dwa miesiące, wiele szczegółów wymaga uzgodnienia, ale już teraz warto zaplanować sobie urlop i zapisać tę datę w kalendarzu.

Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami pojedziemy specjalnie wynajętym pociągiem PKP Intercity z miejscami siedzącymi i wagonami sypialnymi.

Wyjeżdżamy 13 marca z m.in. Warszawy Centralnej i Krakowa. Do Budapesztu przyjedziemy 14 marca w godzinach porannych. Z dworca zostaniemy autobusami przewiezieni do hoteli.

W dniu narodowego święta Węgier, 15 marca, weźmiemy udział w Marszu Pokoju. W Budapeszcie spędzamy dwie noce (14–15 marca).

Szczegółowe informacje Wielkiego Wyjazdu na Węgry podamy w najbliższym czasie. Więcej informacji na stronie www.wielkiwyjazdnawegry.pl.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Polska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo