Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

W sądzie mówi się prawdę. Tymczasem Kozłowska... "Jej zeznania złożone w tej sprawie to kłamstwo"

Mołdawskie służby nie zapoznały Ludmiły Kozłowskiej z niejawnymi materiałami ABW na jej temat, a zeznania w tej sprawie złożone przez nią w sądzie, to kłamstwo, co potwierdziły te służby - ocenia sekretarz stanu w KPRM Stanisław Żaryn.

Ludmiła Kozłowska
Igor Smirnow
Ludmiła Kozłowska stwierdziła dziś na sali sądowej, że mołdawskie służby zapoznały ją z niejawnymi materiałami ABW na jej temat. To kłamstwo, co potwierdzają mołdawskie służby

– powiedział zastępca ministra koordynatora służb specjalnych.

"Te słowa mają ułatwić Kozłowskiej toczący się w Polsce proces, ale to także to próba destabilizacji relacji Polski i Mołdawii - obecnie kluczowych z uwagi na presję Rosji na Mołdawię" - ocenił.

Według pełnomocnika rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP słowa Kozłowskiej dowodzą, że "używa ona manipulacji i szerzy kłamstwa uderzając w wiarygodność instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo ważnych państw w Europie".

Jej postawa wpisuje się w szereg działań podejmowanych po tym, gdy Polska odmówiła jej zgody na pobyt w RP. Od tego czasu wykorzystuje ona własne kontakty i znajomości, by manipulować politykami europejskimi i uderzać w wiarygodność Polski na arenie międzynarodowej

– ocenił sekretarz stanu w kancelarii premiera.

O zeznaniach Kozłowskiej w procesie wytoczonym przez nią i Bartosza Kramka z Fundacji Otwarty Dialog szefowi Gazety Polskiej Tomaszowi Sakiewiczowi pisaliśmy dziś na Niezalezna.pl.

Wieczorem mołdawskie służby w oświadczeniu, które otrzymał portal Niezalezna.pl, zapewniły, że nie przekazały Kozłowskiej żadnych tajnych materiałów Polski ani innych partnerów.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Ludmiła Kozłowska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo