Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Rusza akcja: Dzieci rysują dla obrońców naszych granic. Wlejmy otuchę w ich serca! ZAPRASZAMY

W ramach solidarności z tymi, którzy narażając zdrowie i życie, bronią polskiej granicy przed najazdem ludzi nasłanych przez Łukaszenkę, redakcje tygodnika „Gazeta Polska”, portalu Niezalezna.pl oraz wszystkich mediów Strefy Wolnego Słowa zorganizowały akcję Duma i Szacunek! Okazuje się, że nasza inicjatywa się rozrasta. Z nieco inną jej odsłoną ruszyły siostry Dominikanki prowadzące katolicką szkołę i przedszkole. Razem z nimi zachęcamy do wysyłania fotografii prac (rysunków, obrazków, grafik) naszych dzieci, które dodadzą otuchy funkcjonariuszom Straży Granicznej, Wojska Polskiego oraz Policji.

Na naszych oczach trwa największa do tej pory próba bezprawnego, masowego i siłowego naruszenia integralności wschodniej granicy Polski i Unii Europejskiej. 

W tych trudnych chwilach prób ruszyliśmy z akcją Duma i Szacunek, a biało-czerwone flagi powiewają w całej Polsce.

Okazuje się, że nasza akcja się rozrasta. Siostry Dominikanki, prowadzące katolicką szkołę i przedszkole im. bł. s. Julii Rodzińskiej w Piotrkowie Trybunalskim, wymyśliły nową jej odsłonę i postanowiły wyjść z inicjatywą poza mury placówki.

O co w niej chodzi? Uczniowie sióstr na lekcji informatyki stworzyły plakat, którym dziękują polskim służbom za obronę granic:

 

Razem z siostrami zachęcamy zatem do wysyłania fotografii prac (rysunków, obrazków, grafik) naszych dzieci, które dodadzą otuchy funkcjonariuszom Straży Granicznej, Wojska Polskiego oraz Policji. Gotowe prace prosimy wysyłać na adres: dumaiszacunek@gmail.com.

ZAPRASZAMY - DOŁĄCZAJCIE!

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wideo