Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Kuriozalna publikacja! Radio Zet narzeka na brak luksusów podczas ewakuacji z Izraela. "Wstydu nie macie"

Radio Zet opublikowało zdjęcie z wnętrza samolotu wojskowego, który ewakuuje Polaków z Izraela. Kontekst? Brak luksusów na pokładzie! Bo pasażerowie siedzą "ściśnięci", a na środku samolotu są walizki. "Wstydu nie macie" - tak na tę publikację reagują użytkownicy mediów społecznościowych.

Oni naprawdę to zrobili!
fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska; Twitter/RadioZet

Ewakuacja Polaków z Izraela prowadzona jest w trybie ciągłym i ustanowiony został specjalny most powietrzny w tym celu. Ewakuowanych zostało już kilkuset polskich obywateli. Loty odbywają się przy użyciu transportu wojskowego ze względu na działania zbrojne na terenie Izraela.

W sobotę rano na Izrael rozpoczął się atak muzułmańskiego Hamasu, a sytuacja jest naprawdę niebezpieczna. Najwyraźniej jednak nie wszyscy to rozumieją.

"Pasażerowie ściśnięci przy ścianach samolotu, a na środku walizki - tak wygląda ewakuacja Polaków z Izraela" - tak Radio Zet opisuje ewakuację Polaków z Izraela. Jest nawet zdjęcie, pokazujące, w jakich warunkach Polacy wracają do kraju z niebezpiecznego terenu. Ciężko spodziewać się luksusów w locie ratunkowym.

Internauci podkreślają, że trudno zrozumieć, jaki cel miała taka publikacja Radia Zet, włącznie z pokazaniem zdjęcia z wnętrza samolotu wojskowego. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Radio Zet #ewakuacja #Izrael

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo