Tłuste koty Tuska, Hołowni, PSL i Lewicy » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Duma rozpiera! Taka jest dziś polska armia - zobacz NIESAMOWITE NAGRANIE

Sztab Generalny Wojska Polskiego z okazji żołnierskiego święta pokazał w formie spotu, jak wygląda dziś polska armia. Możemy być dumni z tego, jak żołnierze dbają o bezpieczeństwo ojczyzny. Zobaczcie nagranie.

Możemy być dumni z polskiej armii
fot. Sztab Generalny WP

We wtorek, 15 sierpnia, przypada rocznica zwycięskiej dla Polski bitwy w wojnie z Rosją Radziecką w 1920 r. Dzień ten został ogłoszony świętem Wojska Polskiego. To okazja do podziękowania żołnierzom za ich wytrwałą służbę dla Polski, często z narażeniem życia.

Z okazji święta Sztab Generalny Wojska Polskiego zaprezentował nagranie, na który widać, jak wygląda obecnie polska armia.

- Dziś Wojsko Polskie to dobrze wyszkoleni, wyposażeni w nowoczesny sprzęt żołnierze, zmotywowani by dbać o bezpieczeństwo współobywateli, stać na straży naszej wolności i suwerenności - czytamy. Film to wojsko w pigułce - jest o współpracy z sojusznikami, wsparciu dla Ukrainy, operacjach lądowych, powietrznych i wodnych, a nawet w cyberprzestrzeni. Jest też prezentacja sprzętu. Możemy być dumni z naszej armii!

ZOBACZ NAGRANIE:

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#wojsko #święto wojska polskiego

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo