Clifford Chance i kagiebiści od remontu Tu-154 » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Wielka mobilizacja KOD-u i taka klapa! Nie uzbierali nawet... tysiąca osób

Bądźmy gotowi wyjść na ulicę w każdej chwili, bo w każdej chwili zmiany mogą zostać wprowadzone. Bądźmy czujni, bo bez Sądów nic nam już nie zostanie. 25 LUTY KATOWICE! W samo południe!

Twitter.com
Bądźmy gotowi wyjść na ulicę w każdej chwili, bo w każdej chwili zmiany mogą zostać wprowadzone. Bądźmy czujni, bo bez Sądów nic nam już nie zostanie. 25 LUTY KATOWICE! W samo południe! Chodźcie z nami! Bo jak nie my to kto… - zachęcano na oficjalnej stronie śląskiego KOD. Zawieszono też przy ulicach transparent z datą i godziną. Frekwencja jednak pokazała „determinację”. Nie było na niej nawet tysiąca osób.

Choć przemawiał nawet Borys Budka...

To prawda okazała się taka...

Ale w ciasnym kadrze obiektywu, wszystko jest możliwe...

To nawet na stronie tvn24.pl, jest informacja o kilkuset protestująych: 

W demonstracji pod katowickim pomnikiem Powstańców Śląskich uczestniczyło kilkaset osób, m.in. parlamentarzyści Platformy i Nowoczesnej. Skandowano między innymi: „To już było”, „Nie ma zgody”, „Podła zmiana”, „My się PiS-u nie boimy, polskie sądy obronimy”. Demonstranci mieli flagi Polski, Unii Europejskiej, a także sztandary PO, SLD, FMS czy KOD. Zbierali też podpisy pod referendum w sprawie reformy edukacji. Organizatorem był KOD. Manifestacji przyglądała się kilkunastoosobowa grupa z transparentem "25 lat Polski resortowej wystarczy – KPN Niezłomni

- czytamy o katowickiej manifestacji.

 Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

 

#budka #Śląsk #KOD #Katowice

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
JW
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo