Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Dwuletnie dziecko działaczem KOD? Tak twierdzi biuletyn organizacji Kijowskiego

W biuletynie Komitetu Obronie Demokracji znalazła się krótka sylwetka Stanisława Zaręby, członka Młodego KOD.

Maciej Rowiński/Twitter
W biuletynie Komitetu Obronie Demokracji znalazła się krótka sylwetka Stanisława Zaręby, członka Młodego KOD. Możemy przeczytać w niej, że "wstąpił on do KOD niedawno, ale już przejął przywództwo w swojej grupie". Problem w tym, że pan Stanisław Zaręba ma... dwa lata.

Maciej Rowiński z "Faktu" opublikował na Twitterze fragment biuletynu KOD z sylwetką Zaręby. Jest ona podpisana: "Stanisław Zaręba, 2 lata, koordynator dwulatków w MŁODYM KOD".

Obok znalazło się zdjęcie dziecka i jego krótka sylwetka:

"Staś do KOD-u wstąpił (jak my wszyscy) niedawno, ale już przejął przywództwo w swojej grupie. Był już na jednej manifestacji i dumnie nosi znaczek MŁODY KOD. Zamiast dobranocki woli oglądać TVN24 - musi być na bieżąco w sprawach polityki krajowej".


Do tej pory internauci żartowali, że „w KOD dominuje młodzież uniwersytecka - po Uniwersytetach Trzeciego Wieku”.  Jak widać - Mateusz Kijowski i jego towarzysze znaleźli sposób na odmłodzenie swojej organizacji. Powołanie sekcji dwulatków w Młodym KOD to wyczyn naprawdę bezprecedensowy. Kiedy doczekamy się powstania sekcji noworodków?

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
​wg
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo