Rząd w tajemnicy przygotowuje przyjęcie masowej fali migrantów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Najnowszy sondaż: Na pewno będzie II tura. Komorowski poniżej 40 proc.

Trzy dni do wyborów prezydenckich. Z najnowszego sondażu zrealizowanego dla "Super Expressu" wynika, że na pewno będzie II tura wyborów prezydenckich.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Trzy dni do wyborów prezydenckich. Z najnowszego sondażu zrealizowanego dla "Super Expressu" wynika, że na pewno będzie II tura wyborów prezydenckich. Życzenia Bronisława Komorowskiego co do „rozstrzygnięcia wyborów w pierwszej turze” nie spełnią się.

Na Bronisława Komorowskiego chce głosować 39,7% ankietowanych, a na Andrzeja Dudę – 29%. Paweł Kukiz ma 14,3% poparcia w nowym badaniu IBRiS dla Super Expressu, przeprowadzonym już po wtorkowej debacie TVP. Debata i kłótnia z Januszem Korwin Mikkem nie zaszkodziła Pawłowi Kukizowi.

Kolejni w tym zestawieniu są Janusz Korwin Mikke - 4,2 procenta, Adam Jarubas z PSL - 3,2 procenta oraz Magdalena Ogórek z SLD z poparciem 2,4 procenta. Pozostali kandydaci nie przekroczyli 2 procent poparcia.

Na niezależnego kandydata Grzegorza Brauna chcę głosować 0,8 proc. ankietowanych. Reprezentant Ruchu Narodowego Marian Kowalski uzyskał wynik 0,7 proc. Paweł Tanajno ma 0,1 proc.

 Źródło: se.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

pk
Wczytuję ocenę...
Wideo