Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

10 dni do wyborów, a Komorowski traci poparcie. Pierwszy sondaż dający mu mniej niż 40 proc.

Według sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych (IBRiS) chęć oddania głosu na Bronisława Komorowskiego ma 39 proc. wyborców. Andrzeja Dudę poprzeć ma zamiar 28,8 proc.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Według sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych (IBRiS) chęć oddania głosu na Bronisława Komorowskiego ma 39 proc. wyborców. Andrzeja Dudę poprzeć ma zamiar 28,8 proc. Trzecim w sondażu jest Paweł Kukiz z wynikiem 8,2 proc. Biorąc pod uwagę tą ankietę, życzenia Bronisława Komorowskiego co do „rozstrzygnięcia wyborów w pierwszej turze” mogą się nie spełnić. Pomyśleć, że sztabowcy PO nie dopuszczali nawet myśli o II turze.
 
Jest to pierwszy wynik Bronisława Komorowskiego poniżej 40 proc. – zauważają internauci. Jak widać poparcie dla obecnie urzędującego prezydenta wciąż spada.

Duda dogania Komorowskiego! Sonda uliczna wśród bardzo dużej grupy Polaków
 

(Fot. twitter.com)

Nie sposób nie zauważyć kolejnych wpadek kandydata PO na prezydenta RP. Niejednokrotnie podczas wieców musi krzyczeć, by zostać usłyszanym. Puszczają mu nerwy. Krzyczy, wygraża pięścią i…mówi o kurach.

Sztabowcy odkryli najsłabszy element kampanii Komorowskiego: „Jest nim kandydat”

Według sondażu Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24 – będzie druga tura wyborów prezydenckich. Na Bronisława Komorowskiego w pierwszej turze wyborów prezydenckich zagłosowałoby 42proc. respondentów, a na Andrzeja Dudę 27 proc. ankietowanych. CZYTAJ WIĘCEJ
 

 Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mg
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo