Dopłacimy do starych niemieckich elektryków. Rząd Tuska będzie ratował Berlin! » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Witał Komorowskiego w Piasecznie. CBA złapało go, jak przyjmował 150 tys. zł łapówki!

CBA zatrzymało dziś kilku mężczyzn, z których jeden to wiceszef Platformy Obywatelskiej w Piasecz

Facebook
CBA zatrzymało dziś kilku mężczyzn, z których jeden to wiceszef Platformy Obywatelskiej w Piasecznie. Samorządowiec, który został zatrzymany na gorącym uczynku podczas przyjmowania 150 tys. zł łapówki, w ostatnią sobotę witał w Piasecznie Bronisława Komorowskiego i jego Bronkobus.

Jak informuje RMF FM - Łukasz K., wpływowy samorządowiec i znany w Piasecznie działacz PO miał obiecać, że w zamian za łapówkę umożliwi zmianę sposobu zagospodarowania przestrzennego bardzo dużej działki budowlanej w Piasecznie. Łukasz K. został zatrzymany przez CBA w jednym z warszawskich hoteli - na gorącym uczynku. Według śledczych ostatecznie miał otrzymać 600 tys. zł. Łapówkę wręczał mu biznesmen Mosche T.

W ostatnią sobotę, 7 marca, Łukasz K. witał Bronisława Komorowskiego i jego Bronkobus w Piasecznie. Zdjęciami pochwalił się na swoim profilu na Facebooku:Przypomnijmy, że dwa dni temu w tarapaty wpadł inny samorządowiec otwarcie popierający Komorowskiego. Prokuratura postawiła prezydentowi Gdańska Pawłowi A. zarzuty w sprawie złożenia fałszywych oświadczeń majątkowych. Jest to finał śledztwa prowadzonego od 2013 r.

 Źródło: rmf24.pl,niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
wg
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo