Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Rachoń o przeprosinach Owsiaka: One należą się widzom TV Republika

Jerzy Owsiak publicznie przeprosił Michała Rachonia. Dziennikarz zwraca j

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Jerzy Owsiak publicznie przeprosił Michała Rachonia. Dziennikarz zwraca jednak uwagę, że to nie jemu należą się przeprosiny. - Jak się zdaje wydawać Jerzemu Owsiakowi, nie jest to sprawa osobista. Szef WOŚP ze swojej konferencji prasowej wyrzucił widzów Telewizji Republika. To, że trafiło akurat na mnie, jest kwestią nieistotną. Przeprosiny należą się widzom TV Republika - mówi w rozmowie z portalem niezalezna.pl Michał Rachoń, dziennikarz Telewizji Republika.
 
Michał Rachoń w rozmowie z nami odniósł się również do tezy Jerzego Owsiaka, jakoby to nie jego ludzie, tylko „fani” wyrzucili dziennikarza z konferencji prasowej.
 
- Jerzy Owsiak może spokojnie obejrzeć nagranie i zobaczyć, że wśród ludzi, którzy mnie wyrzucali z konferencji prasowej byli również jego pracownicy w koszulkach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie mam żadnych wątpliwości, że Jerzy Owsiak bardzo dobrze wie, kim są Ci ludzie, jest to dla mnie oczywiste - zaznacza Michał Rachoń.
 
Redaktor Rachoń zwraca również uwagę, że nie jest to sprawa osobista.
 
- Jak się zdaje wydawać Jerzemu Owsiakowi, nie jest to sprawa osobista. Szef WOŚP ze swojej konferencji prasowej wyrzucił widzów Telewizji Republika. To, że trafiło akurat na mnie, jest kwestią nieistotną. Przeprosiny należą się widzom TV Republika – mówi nam dziennikarz.
 
Michał Rachoń obnaża kłamstwa Owsiaka na temat Telewizji Republika.
 

- Jerzy Owsiak w tym samym wywiadzie zarzuca nam brak profesjonalizmu, m.in. to, że nie prosiliśmy go o wywiad jeden na jeden. Należy prezesowi WOŚP przypomnieć, że prosiliśmy go o taki wywiad. Po to właśnie przyjechaliśmy z całą ekipą 400 km na przystanek Woodstock. On się z nami na ten wywiad umówił, po czym na ten wywiad nie przyszedł. Jerzy Owsiak w wywiadzie dla „Super Expressu” kłamie na nasz temat, co jest dla mnie niezrozumiałe. Mam nadzieję, że stosowne organa wyjaśnią całość spraw związanych z tym, co wydarzyło się na konferencji prasowej – mówi nam Michał Rachoń. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mg
Wczytuję ocenę...
Wideo