TYLKO U NAS! HGW o płaczących nowożeńcach, a ci dziękują związkowcom za życzenia

Mimo bojaźliwego tonu Hanny Gronkiewicz Waltz i straszenia protestującymi, wzbudzają oni sympatię warszawiaków, również młodej pary, która tuż po wyjściu z kościoła przyjęła życzenia od demons

Piotr Kotomski
Mimo bojaźliwego tonu Hanny Gronkiewicz Waltz i straszenia protestującymi, wzbudzają oni sympatię warszawiaków, również młodej pary, która tuż po wyjściu z kościoła przyjęła życzenia od demonstrujących związkowców. Ci nawet zaśpiewali nowożeńcom "sto lat".

Rozumiem, że to jest demonstracja antyrządowa, ale akurat najbardziej tutaj uciążliwe będzie to dla warszawiaków, dla normalnych ludzi, niesprawujących żadnych funkcji – straszyła kilka dni temu Gronkiewicz-Waltz. Rzekomo martwiła się również o pary, biorące ślub w dni protestów w kościołach przy Trakcie Królewskim. - Mieliśmy też już telefony, że ludzie biorą ślub w sobotę i zastanawiają się jak powiedzieć gościom, którędy będą mogli dojechać do tych miejsc - twierdziła Gronkiewicz-Waltz, a nawet było mowa o "zapłakanym" panu młodym.


(fot. Samuel Pereira)

Te obawy okazały się jedyne marną zagrywką HGW. Obyło się bowiem bez żadnych problemów. Młodzi przyjęli życzenia od protestujących dzisiaj związkowców. Wiedzą, że protestujący domagają się również godnej przyszłości dla młodych polskich rodzin. - Dziękujemy im, życzenia składają śpiewają sto lat, generalnie fajnie jest - powiedziała portalowi niezalezna.pl pani młoda.

 Źródło: niezalezna.pl

 

sp,JW
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo