Paraliż na drogach, niekończąca się budowa. Trzaskowskiemu przydadzą się "korepetycje z planowania inwestycji"

- Zachęcam prezydenta Rafała Trzaskowskiego do wzięcia korepetycji, jak planować inwestycje drogowe, żeby nie stanęła cała Warszawa - oznajmił kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu Alvin Gajadhur. Wskazał, że obecnie prowadzona budowa tramwaju do Wilanowa jest źle zaplanowana i utrudnia życie mieszkańcom.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Inwestycje drogowe w Warszawie nie mają się najlepiej
Fot.Tomasz Jędrzejowski/ Gazeta Polska

Kandydat PiS do Senatu gościł we wtorek w studiu Polskiego Radia 24. Podczas rozmowy poruszony został temat inwestycji prowadzonych obecnie na terenie Warszawy. Alvin Gajadhur odniósł się do tego, w jaki sposób są one realizowane. Jako najbardziej rozkopaną dzielnicę uznał Mokotów. Według niego, największy problem stanowi budowa tramwaju do Wilanowa. Gajadhur ocenił, że "inwestycja jest źle zaplanowana i utrudnia życie mieszkańcom".

"Teraz przedostać się nawet z jednej części Mokotowa na drugą to jest stanie w korkach, dojazd do Wilanowa to jest też stanie w korkach, zatem zachęcam pana prezydenta Rafała Trzaskowskiego do wzięcia korepetycji, jak planować inwestycje drogowe, żeby nie stanęła cała Warszawa"

– powiedział.


Według stołecznego ratusza budowa trasy do Wilanowa to największy projekt tramwajowy w Polsce i najbardziej wyczekiwana budowa tego typu w Warszawie. Trasa, o łącznej długości niemal 19 kilometrów, połączy Wolę, Odolany, Dworzec Zachodni, Ochotę, Mokotów i Wilanów.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#Warszawa #Rafał Trzaskowski

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo