Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

NASZ NEWS: Protasiewicz nie pojawił się w pracy. „Pan wicewojewoda będzie dzisiaj niedostępny”

Samotnie szturmujący internet wicewojewoda dolnośląski Jacek Protasiewicz nie stawił się dziś do pracy - ustaliliśmy w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim. Tym samym potwierdzają się słowa samego polityka, który informował dziś, że jego o ponad 30 lat młodsza sympatia Daria Brzezicka "leży jeszcze w łóżeczku", a on przygotowuje kanapki i kawę. Wczoraj media społecznościowe zalała seria żenujących i obraźliwych wpisów Protasiewicza, które niektórzy uznali za efekt zbyt intensywnego raczenia się alkoholem.

Jacek Protasiewicz
Zbigniew Kaczmarek - Gazeta Polska

Seria kuriozalnych tweetów Protasiewicza wzbudziła w nas podejrzenie, że po ciężkiej niedzieli polityk startujący ostatnio z list Polskiego Stronnictwa Ludowego może mieć trudności ze stawieniem się w poniedziałek do pracy. Postanowiliśmy sprawdzić to, kontaktując się z Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim.

"Dostałam informację, że pan wicewojewoda będzie dzisiaj niedostępny" - poinformowała nas sympatyczna skądinąd sekretarka.

Czy to dłuższy urlop, albo zwolnienie? Internauci śledzący wątek mogą być niezadowoleni - sekretarka poinformowała nas także, że jutro Protasiewicz ma stawić się do pracy.

Przypomnijmy, że dolnośląski wicewojewoda Jacek Protasiewicz zszokował wczoraj internautów serią swoich niewybrednych wpisów, w których atakował m.in. młodego działacza PiS Oskara Szafarowicza czy dziennikarza Marcina Dobskiego. Publikował też nagrania w towarzystwie Darii Brzezickiej, znanej dotychczas z tego, że zawiadomiła Uniwersytet Warszawski o aktywności społecznej Szafarowicza, po czym tego chciano usunąć z uczelni.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Jacek Protasiewicz #Wrocław

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo