Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Trzaskowski - zamiast pomóc kupcom - zaczyna wojnę ideologiczną. Kaleta: „to jest pomylenie ról”

Sprzeciwiamy się bierności Rafała Trzaskowskiego wobec dramatu kupców na Marywilskiej, którzy czekają na pomoc - mówili na konferencji prasowej politycy Suwerennej Polski Jacek Ozdoba i Sebastian Kaleta. "Rafał Trzaskowski nie zrobił nic, by pomóc ludziom, którzy stracili dorobek życia. Wysłał zastępcę na spotkanie z przedstawicielami kupców (...) a sam jeździ po Polsce" - mówił Sebastian Kaleta, podkreślając, że równolegle Trzaskowski rozpoczął wojnę ideologiczną w Warszawie.

Rafał Trzaskowski
Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Zamiast pomóc walczy z krzyżem

"Rafał Trzaskowski chce zdejmować krzyże, nakazuje urzędnikom zadawać pytania o zaimki. Poświęca czas urzędników i uwagę opinii publicznej, by prowadzić wojnę ideologiczną, albo swoim kolegom kampanię do Parlamentu Europejskiego. Jesteśmy tutaj, by sprzeciwić się takiej postawie" - powiedział Sebastian Kaleta. Nazwał ją biernością prezydenta Warszawy wobec ludzkiego dramatu.

Tłumaczył, że Trzaskowski zamiast zadzwonić do Donalda Tuska i powiedzieć "panie premierze, potrzebna jest rezerwa celowa", albo potrzebna jest specustawa zdejmuje krzyże w urzędach. "Jest to naprawdę pomylenie ról, ale jednocześnie także pokazanie, że aktualny rząd nie przejmuje się sprawami Polaków. Nie potrafi zarządzać kryzysowo, tylko odwraca uwagę opinii publicznej na spory ideologiczne" - podkreślił Kaleta.

Postawił okienko dla bezrobotnych

Po spotkaniu z kupcami Kaleta podkreślił, że "słusznie oczekują od władz miasta oraz rządu nie deklaracji, ale natychmiastowych działań". "Nie chcą iść na bezrobocie, chcą jak najszybciej wrócić do prowadzenia działalności" - napisał.

Póki co jedyna oferta dla tych ludzi od Rafała Trzaskowskiego i Donalda Tuska to zarejestrowanie się w specjalnie przygotowanym okienku dla bezrobotnych.

 Źródło: niezalezna.pl, Twitter

 

#Rafał Trzaskowski #Sebastian Kaleta #Protest kupców z Marywilskiej #kupcy z Marywilskiej #Warszawa #Pożar Marywilskiej 44

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wideo