Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

"PiS to choroba". Dorota Stalińska - kandydatka Trzeciej Drogi - i pokaz "mowy miłości" [WIDEO]

Aktorka Dorota Stalińska, która kandyduje do PE z list Trzeciej Drogi, podczas konferencji prasowej z udziałem Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz Szymona Hołowni oświadczyła, że "PiS to nie jest Polska". Dodała, że "15 października zrobiliśmy "pierwszy krok w leczeniu tej choroby". - Ostoja normalności, uśmiechnięta Polka - komentują internauci i wytykają hipokryzję liderom Trzeciej Drogi, którzy tyle mówili o dialogu i zakończeniu kłótni.

Dorota Stalińska na konferencji Trzeciej Drogi
screen - facebook.com/PL2050

Dorota Stalińska o PiS: Choroba 

Trzecia Droga zorganizowała dziś konferencję prasową, w której wzięli udział czołowi politycy formacji, tacy jak Szymon Hołownia czy Władysław Kosiniak-Kamysz. Jedną z osób, która zabrała głos podczas wydarzenia, była Dorota Stalińska, kandydatka Trzeciej Drogi do PE. W jej wypowiedzi trudno jednak doszukiwać się odwołań do "zgody", "dialogu" czy "porozumienia", o czym tak często wspomina marszałek Sejmu. Zamiast tego oświadczyła, że "PiS to nie Polska" oraz zasugerowała, że partia ta jest "choroba". 

"Znacie mnie Państwo, wiecie kim jestem. Nie będę o sobie mówić więcej. Od lat wiecie, jakie mam poglądy. Przez ostatnie lata spotykałam się z Państwem i z tysiącami Polaków pod sądami, pod Sejmem. Razem maszerowaliśmy, razem krzyczeliśmy, razem protestowaliśmy, razem śpiewaliśmy hymn Polski, przekonywaliśmy Europę spod sądów, ze PiS to nie jest Polska, że to tylko taka chwilowa przypadłość Polski, którą da się pokonać. Dokonaliśmy tego 15 października. Zrobiliśmy pierwszy krok w leczeniu tej choroby"

– powiedziała Stalińska.

Na koniec zwróciła się do emerytów: "Emerytki i emeryci – wasze życie też może być uśmiechnięte i radosne! Nie dajcie zalać się żółcią nienawiści do drugiego człowieka".

Jej wypowiedź wywołała falę komentarzy. Internauci punktują hipokryzję liderów Trzeciej Drogi, których hasłem było "Dość kłótni". 

"To jest wasza kandydatka do europarlamentu? Dlaczego Stalińska (nazwisko nomen omen adekwatne do zachowania) obraża przynajmniej 1/3 Polaków? Dlaczego nazywa PiS chorobą? A wy z Kosiniak-Kamyszem stoicie jak te kołki w płocie, bez żadnej reakcji i robicie podśmiechujki? "Dość kłótni i do przodu"? Serio? Nie jesteście stroną w wojence polsko-polskiej? Naprawdę? Jesteście żenującą partyjką, która niedługo skończy na śmietniku historii"

– napisał jeden z użytkowników.

Kolejna osoba zestawiła niedawne wystąpienie Hołowni ze słowami Stalińskiej. 

"Hołownia kilka dni temu: "... musimy sobie powiedzieć to jasno: czasy, w których żyjemy wymagają od każdego z nas wielkiej odpowiedzialności (...) Dlatego ostudzenie dziś, teraz, natychmiast temperatury sporu, jest sprawą wagi państwowej". I Stalińska "studzi". A obok Szymon.."

– czytamy we wpisie.

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

 

#Dorota Stalińska #Trzecia Droga #Szymon Hołownia #Władysław Kosiniak-Kamysz

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mm
Wczytuję ocenę...
Wideo