Tortury zemstą za naruszenie wpływów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

60-sekundowa lekcja skutecznej polityki od Morawieckiego dla Tuska. Lider PO przeprosi? WIDEO

Jak miało być według Donalda Tuska w sprawie zapory na granicy z Białorusią, a jak było naprawdę? Szef PO przekonywał: „ten mur nie powstanie ani w ciągu roku, ani w ciągu trzech lat”. Dziś kończy się budowa bariery fizycznej. – Ta granica jest też uświęcona krwią, krwią naszych przodków. Dlatego jest ona naszą świętością – ocenił premier Mateusz Morawiecki.

twitter.com/Straz_Graniczna screen;

Donald Tusk od samego początku pomysłu budowy zapory na granicy z Białorusią – delikatnie mówiąc – nie wróżył dobrze tej inwestycji. Przekonywał, że rząd w ogóle nie chce zbudować tego muru. Typowym dla opozycji sposobem – usiłował zagadać sprawę. Mówił o bezsilności, o bezradności polskiego rządu. Mówił, mówił, mówił - tak samo jak niegdyś, gdy pełnił funkcję premiera.

A teraz spójrzmy na fakty.

Budowa bariery fizycznej, która stanie na 187 km podlaskiego odcinka granicy polsko-białoruskiej, rozpoczęła się 25 stycznia. "W czwartek kończy się budowa bariery" – podkreśliła dziś porucznik Anna Michalska.

Z informacji przekazanych w środę popołudniu przez rzeczniczkę SG por. Annę Michalską wynikało, że na około 170 km ustawiono przęsła.

Krótką lekcję polityki dał ex premierowi Tuskowi premier Morawiecki.

Polska granica to jest świętość. Ten, który nie potrafi obronić swojej granicy, jednocześnie też naraża się na ogromne niebezpieczeństwo. Polska, Polacy należą do tych państw, tych narodów, które bronią swoich granic. Bo ta granica jest też uświęcona krwią, krwią naszych przodków. Dlatego jest ona naszą świętością

– powiedział Mateusz Morawiecki.

Sprawę skomentował rzecznik rządu.

Zapora na granicy polsko-białoruskiej już stoi!! Bronimy polskich granic pomimo bezpodstawnych ataków Donalda Tuska i opozycji. Oni w imię partyjnych wojen są w stanie podważyć każdy pomysł. Nawet ten chroniący elementarne bezpieczeństwo Polski. Zobaczcie sami co niedawno mówili....

– napisał Piotr Müller.

Zobacz wideo:

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Polska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Wideo