Bodnar kontra Giertych » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Ojca. „Ojciec to nauczyciel, który uczy życia...”

"Za sprawą ojców dzieci otrzymują niezwykle cenne dary, jakimi są poczucie własnej wartości, pewność siebie, wpojone zasady moralne i patriotyczne" - napisał prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser–Duda w życzeniach dla ojców z okazji przypadającego w niedzielę Dnia Ojca.

Życzenia od pary prezydenckiej
@prezydentpl - twitter.com
"Z okazji wyjątkowego święta – Dnia Ojca – składamy Panom serdeczne życzenia radości z rodzinnego życia, dumy z rozwoju i osiągnięć dzieci oraz siły i wytrwałości w wypełnianiu pięknych i trudnych ojcowskich obowiązków. Niech miłość, zaufanie, wdzięczność i szacunek zarówno młodszych, jak i starszych pociech będą dla Panów nagrodą i źródłem codziennej satysfakcji"

– napisała para prezydencka w życzeniach opublikowanych na stronie Kancelarii Prezydenta.

Życząc wszelkiej pomyślności ojcom i ich rodzinom, para prezydencka podkreśliła, że "nie ma większego szczęścia dla rodzica niż patrzeć, jak jego dziecko wzrasta, zmieniając się w młodego, a potem dojrzałego człowieka, i w końcu zaczyna wieść własne, dorosłe życie".

"Każdy ojciec, troszcząc się o swoje dzieci, pokazując im świat i ucząc funkcjonowania w nim, robi to, bo pragnie dla nich dobrej przyszłości. Dziękujemy Panom za towarzyszenie dzieciom na wszystkich etapach rozwoju; za bycie ich obrońcami, opiekunami i przyjaciółmi; za długie lata prowadzenia ich ku samodzielności"

– napisali prezydent i jego małżonka.

"Mądry przewodnik i nauczyciel"

Przypomnieli, że "za sprawą ojców dzieci otrzymują niezwykle cenne dary, jakimi są poczucie własnej wartości, pewność siebie, wpojone zasady moralne i patriotyczne".

"Ojciec to nie tylko osoba dbająca o materialny byt rodziny – to przede wszystkim doświadczony i mądry przewodnik i nauczyciel. Ten, który uczy życia i pokazuje, na jakich fundamentach warto je budować"

– podkreślono w tych życzeniach.

W Polsce od lat 60. XX w. Dzień Ojca jest obchodzony 23 czerwca.


Oglądaj Telewizję Republika na żywo:

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#prezydent #Para Prezydencka #Polska #polityka #Dzień Ojca

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

az
Wczytuję ocenę...
Wideo