Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Po tej arogancji wobec prezesa PiS zniesmaczony nawet poseł partii Hołowni. Ćwik: Widoczna prowokacja

- PO zależy na tym, aby robić politykę. Ta polityka polega na antagonizmie, na polaryzacji, na wyśmiewaniu wszystkiego, co było, jest stworzone przez PiS i poszczególnych członków partii - mówiła na antenie Telewizji Republika Olga Semeniuk-Patkowska (PiS), komentując przebieg posiedzenia sejmowej komisji ds. wyborów korespondencyjnych, gdzie popis dała m.in. Anita Kucharska-Dziedzic. Postawa polityk Lewicy nie spodobała się nawet posłowi Polski 2050.

Goście Telewizji Republika
Zrzut ekranu - Telewizja Republika

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zeznawał przed sejmową komisją ds. wyborów korespondencyjnych. Posłowie kolejno zadają pytania. Do głosu doszła poseł Anita Kucharska-Dziedzic, która zrobiła wszystko, by to o niej mówiło się sporo po dzisiejszych obradach komisji śledczej. 

- Szanując pana dyskomfort w związku ze zwyczajowym określeniem "świadek", czy zwracać się do pana zgodnie z zapisem ustawy o komisji śledczej "osobo wezwana"? - zapytała. 

- Bardzo bym panią prosił, żeby jednak pani stosowała te zasady, które obowiązują w Sejmie i w Polsce między dorosłymi ludźmi (...) Jest pani ode mnie dużo młodsza, to trzeba brać pod uwagę.

– odpowiedział prezes PiS.

Postawa polityk Lewicy nie spodobała się nawet posłowi Polski 2050.

- Nie wiem, czemu ktoś w ten sposób stara się sprowokować inną osobę, bo chyba tylko temu ma to służyć. Uważam, że sformułowania, które są w języku polskim: "pani", "pan" są naprawdę właściwe i powinniśmy doceniać, że możemy je stosować

- stwierdził Sławomir Ćwik, przypominając czasy komunizmu, kiedy każdy był bezosobowym "obywatelem".

- PO zależy na tym, aby robić politykę. Ta polityka polega na antagonizmie, na polaryzacji, na wyśmiewaniu wszystkiego, co było, jest stworzone przez PiS i poszczególnych członków partii. Gdyby nie było to wysoko opłacane, bo każda  z tych komisji kosztuje duże pieniądze, to może dla niektórych mogłoby być śmieszne.... 

- dodała Olga Semeniuk-Patkowska (PiS).

Oglądaj Telewizję Republika na żywo:

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#bezprawie Tuska #Jarosław Kaczyński #komisja ds. wyborów korespondencyjnych

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Wczytuję ocenę...
Wideo