Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Największy sukces PiS? Zobaczcie, co odpowiedział prezes partii Jarosław Kaczyński [WIDEO]

"Po dwóch kadencjach w bardzo trudnych czasach, mamy szansę na trzecią kadencję i nie dlatego, że nie ma przeciwnika, tylko dlatego, że po prostu myśmy zmienili Polskę" - powiedział Jarosław Kaczyński w przerwie na konwencji PiS w Warszawie. W jego ocenie, to największy sukces partii rządzącej.

Jarosław Kaczyński
Twitter/PiS

W weekend w Warszawie odbywa się konwencja "Programowy Ul Prawa i Sprawiedliwości" z udziałem liderów formacji m.in. prezesem Jarosławem Kaczyńskim, premierem Mateuszem Morawieckim, byłą premier Beatą Szydło oraz wicepremierami Piotrem Glińskim, Jackiem Sasinem i Mariuszem Błaszczakiem.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapytany został, w drodze do windy, bo w ulu praca wre w każdej jego części, jaki jest największy sukces Prawa i Sprawiedliwości. 

To, że po dwóch kadencjach w bardzo trudnych czasach, mamy szansę na trzecią kadencję i nie dlatego, że nie ma przeciwnika, tylko dlatego, że po prostu myśmy zmienili Polskę. Jak kiedyś powiedziałem, zmieniliśmy ustrój w Polsce na nieporównanie bardziej sprawiedliwy. 

– odpowiedział Kaczyński.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#PiS #Jarosław Kaczyński

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo