Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

To Gasiuk-Pihowicz (PO) prywatnie zaprosiła Szmydta do Sejmu! Posłowie PiS pokazali dowody

Sędzia Tomasz Szmydt, który ukrywa się na Białorusi i produkuje antypolskie nagrania, przebywał na terenie Sejmu na indywidualne zaproszenie poseł Koalicji Obywatelskiej Kamili Gasiuk-Pihowicz - wynika z informacji Straży Marszałkowskiej opublikowanej na Twitterze przez Waldemara Budę.

Małgorzata Gosiewska i Waldemar Buda
printscreen - twitter.com @pisorgpl

Na konferencji prasowej Waldemar Buda i Małgorzata Gosiewska przedstawili dokument dotyczący zaproszenia sędziego Tomasza Szmydta. To odpowiedź Straży Marszałkowskiej, która poinformowała, że 29 kwietnia 2022 roku Szmydt przebywał na terenie Sejmu RP na prywatne zaproszenie poseł Kamili Gasiuk-Pihowicz.

To był dobry kolega Koalicji Obywatelskiej, dobry kolega pani Gasiuk-Pihowicz. Żeby wejść na zaproszenie indywidualne, trzeba się umówić, spotkać, dogadać kiedy wejść, poprosić o dane. To była wręcz zażyła relacja, która pomogła mu funkcjonować

– mówił poseł Buda na konferencji prasowej.

"Pan Tomasz Siemoniak powinien pierwszy ten dokument zbadać. A jeżeli pan Donald Tusk mówi o komisji, to jest to pierwszy dokument, który powinien być analizowany" - powiedział Buda.

 Źródło: niezalezna.pl, Twitter

 

#Waldemar Buda #Małgorzata Gosiewska #Tomasz Szmydt #Kamila Gasiuk-Pihowicz

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wideo