Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

"8 lat plucia i szczucia na Niemcy!" - ubolewa senator PO. Nie uwierzycie, jakiego zdjęcia użył

Politycy Platformy Obywatelskiej wielokrotnie wykazywali się proniemieckością, ale ten przypadek jest naprawdę mocny. Adam Szejnfeld publicznie ubolewa nad złym traktowaniem Niemców "przez 8 lat", a ilustruje to zdjęciem... Olivera Kahna - legendy niemieckiej piłki nożnej. Z dość specyficzną miną!

Adam Szejnfeld
fot. Patryk Lubon - Gazeta Polska

Senator Platformy Obywatelskiej Adam Szejnfeld postanowił wyrazić publiczne ubolewanie dotyczące tego, co działo się w Polsce przez ostatnie 8 lat. Mianowicie - nie spodobało mu się, jak traktowani byli... Niemcy. Rząd Prawa i Sprawiedliwości faktycznie nie tylko nie uznawał wyższości zachodnich sąsiadów, ale też domagał się od nich zadośćuczynienia za straty z II wojny światowej. 

Wojna wisi na włosku, a w Polsce… 8 lat plucia i szczucia na Niemcy! 8 lat plucia i szczucia na naszych zachodnich partnerów. 8 lat plucia i szczucia na Unię Europejską! W końcu 8 lat niszczenia praworządności, trójpodziału władzy, demokracji... Piąta kolumna?...

– napisał Adam Szejnfeld.

Najbardziej zaskakuje jednak zdjęcie, którego senator Platformy Obywatelskiej użył do ilustracji swojego tweeta. Przedstawia ono... Olivera Kahna, byłego bramkarza reprezentacji Niemiec - z mocno specyficznym wyrazem twarzy. Komentujący są wyraźnie zdziwieni!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Adam Szejnfeld #Oliver Kahn #Platforma Obywatelska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo