Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Nie ma Europy ponad narodami

Wstrzymanie decyzji wobec Ryszarda Czarneckiego, która miała uruchomić proces jego odwołania z funkcji wiceszefa Parlamentu Europejskiego, pokazuje, że w Europie jest jeszcze miejsce na decyzje narodów. Ogromna akcja internautów prowadzona przez portal Niezależna.pl zaalarmowała unijnych decydentów. Przypomnieli sobie, że bez względu na polityczne gry muszą jeszcze przekonać do swoich pomysłów elektorat.

Choćby ten, który zalał ich i zachodnie media milionami mejli. Oprócz salonowych układów istnieje jeszcze wola narodów, która składa się z decyzji zwykłych ludzi. Politycy często o tym zapominają.

Kiedy lider jednego z państw straszył nas, że zabierze nam fundusze za to, iż trwamy przy swoich wartościach, tak naprawdę nie obrażał polskiego rządu, lecz wszystkich Polaków. Polacy przemówili i pokazali siłę. Obóz patriotyczny może wybrać zdecydowanie większą reprezentację w PE. Możemy pozyskać inne narody i ich przedstawicieli. Decyzji ludzi nie da się ani kupić, ani uzyskać szantażem.

Trzeba z nimi rozmawiać. A to, że trzeba – pokazaliśmy. „Gazeta Polska” jest po to, by mówić polskim głosem w naszej ojczyźnie i w całej Europie. Dziś nas usłyszano. Poczuli respekt.

 Źródło:

 

#Europa #Ryszard Czarnecki #Parlament Europejski

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Tomasz Sakiewicz
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo