Wicepremier do Tuska po skandalu z Sewerynem: Tak łatwo się Pan nie wykręci. To Pana szkoła i odpowiedzialność

"To Pana szkoła i odpowiedzialność. I Pana główna myśl programowa. Nic innego od lat Pan Polsce nie zaproponował" - napisał wicepremier Piotr Gliński, zwracając się do Donalda Tuska w sprawie skandalicznego filmu z udziałem Andrzeja Seweryna. Aktor w chamskim monologu zachęcał do "przypier... Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom".

Andrzej Seweryn i Donald Tusk
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Aktor-celebryta Andrzej Seweryn jest na ustach wszystkich Polaków po tym, jak do sieci trafił film, na którym widać, jak w wulgarny sposób rozprawia o polityce.

Drogie dziecko, pamiętaj, twoje zadanie jest im przypier****ć (...) Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier***m trzeba przypier****ć. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego, rozumienia, debaty. Nie, ku**a, przypier***ć

– mówił Seweryn.

Lider PO Donald Tusk cały skandal postanowił wykorzystać do zareklamowania swojego marszu, jak również stwierdził, że "nie ma co przeklinać", bo "silni nie muszą". Tusk nie sprecyzował czy miał na myśli "silnych razem" czy może "silnych ludzi", którzy - zgodnie z zapowiedziami - mają wyprowadzać ważne osoby w państwie z siedzib po wygranych wyborach przez opozycję.

Do wpisu Tuska odniósł się Piotr Gliński, wskazując, że "to nie jest tylko kwestia przekleństw". - Tak łatwo się Pan nie wykręci. To Pana szkoła i odpowiedzialność. I Pana główna myśl programowa. Nic innego od lat Pan Polsce nie zaproponował - napisał wicepremier, zwracając się do Tuska.

[polecam:https://niezalezna.pl/486946-trzeba-przypier-c-seweryn-dal-popis-braku-kultury-teraz-tlumaczy-sie-w-kuriozalny-sposob]

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Donald Tusk #Andrzej Seweryn

mk
Wczytuję ocenę...
Komentarze (188)
Emil 23.07.2023 09:45
Sory, że nie na temat, czy Yanda i Gretkoska już wyjechały
Anonim 18.07.2023 14:22
Tacy jak on i jeszcze szef teatru ??!! Z piwnej budki nie lecą takie zwroty a tu do wnuka ??!! Tak pouczają swoje potomstwo,co z tego wyrośnie ?
Florian 17.07.2023 20:29
No patrzcie, sławny aktor, a tu taka plama. Takie słowa w ustach człowieka z elity????!!!! Przecież, to rynsztok, prewet, hołota. Chyba nawet najgorsi menele mówiąc do dziecka nie posługują się tego rodzaju słownictwem. Coś nieprawdopodobnego!!!!! Jest to jeden z wyborców PO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonim 16.07.2023 23:49
Ten Seweryn juz wiel lat temu wysmiewal slowa "Bóg, Honor Ojczyzna..." tak jest z lewakami... mysla ze maja na sobie garnitur, powiedza cos po francussku " i "inteligencja a słoma i tak wyjdzie predzej czy pózniej. Mysła te nasze celebryty, ze garniturem zakryja swoje prostactwo! Nie oglądam polskich filmow bo za duzo w nich holoty...
Anonim 16.07.2023 11:02
Trzeba temu dziadowi dać tytuł DZIADZIUSIA TYSIĄCLECIA
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo