Wicepremier do Tuska po skandalu z Sewerynem: Tak łatwo się Pan nie wykręci. To Pana szkoła i odpowiedzialność

"To Pana szkoła i odpowiedzialność. I Pana główna myśl programowa. Nic innego od lat Pan Polsce nie zaproponował" - napisał wicepremier Piotr Gliński, zwracając się do Donalda Tuska w sprawie skandalicznego filmu z udziałem Andrzeja Seweryna. Aktor w chamskim monologu zachęcał do "przypier... Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom".

Andrzej Seweryn i Donald Tusk
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Aktor-celebryta Andrzej Seweryn jest na ustach wszystkich Polaków po tym, jak do sieci trafił film, na którym widać, jak w wulgarny sposób rozprawia o polityce.

Drogie dziecko, pamiętaj, twoje zadanie jest im przypier****ć (...) Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier***m trzeba przypier****ć. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego, rozumienia, debaty. Nie, ku**a, przypier***ć

– mówił Seweryn.

Lider PO Donald Tusk cały skandal postanowił wykorzystać do zareklamowania swojego marszu, jak również stwierdził, że "nie ma co przeklinać", bo "silni nie muszą". Tusk nie sprecyzował czy miał na myśli "silnych razem" czy może "silnych ludzi", którzy - zgodnie z zapowiedziami - mają wyprowadzać ważne osoby w państwie z siedzib po wygranych wyborach przez opozycję.

Do wpisu Tuska odniósł się Piotr Gliński, wskazując, że "to nie jest tylko kwestia przekleństw". - Tak łatwo się Pan nie wykręci. To Pana szkoła i odpowiedzialność. I Pana główna myśl programowa. Nic innego od lat Pan Polsce nie zaproponował - napisał wicepremier, zwracając się do Tuska.

[polecam:https://niezalezna.pl/486946-trzeba-przypier-c-seweryn-dal-popis-braku-kultury-teraz-tlumaczy-sie-w-kuriozalny-sposob]

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Donald Tusk #Andrzej Seweryn

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo