Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

„Tylko nie mów nikomu”. Jedno z najpopularniejszych haseł na Twitterze to… #PedofiliaObywatelska

Afera pedofilska wstrząsnęła Platformą Obywatelską. Działacz tego ugrupowania i były pełnomocnik marszałka woj. zachodniopomorskiego Krzysztof F. został skazany za dopuszczenie się innej czynności seksualnej z 13-letnim chłopcem i udzielanie narkotyków 16-letniej dziewczynie. Odsiaduje karę 4 lat i 10 miesięcy więzienia. Internauci utworzyli nowe hasło do tej sprawy: Pedofilia Obywatelska!

Zdjęcie ilustracyjne
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Były pełnomocnik marszałka województwa zachodniopomorskiego ds. zwalczania uzależnień został skazany za dopuszczenie się innej czynności seksualnej z małoletnim – poinformowało wczoraj Radio Szczecin. Krzysztof F. był też oskarżony m.in. o udzielenie narkotyków małoletniej. W chwili przestępstwa chłopiec miał 13 lat, a dziewczynka 16. Do zdarzenia doszło w sierpniu 2020 r., Krzysztof F. został zatrzymany miesiąc później.

Krzysztof F. został skazany za trzy czyny: dopuszczenie się innej czynności seksualnej z małoletnim, udzielanie narkotyków małoletniej i usiłowanie udzielenia narkotyków małoletniemu oraz posiadanie znacznej ilości substancji odurzających. Mężczyźnie została wymierzona kara 4 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Wyrok zapadł 27 lipca 2021 roku – półtora roku temu. 14 grudnia 2021 roku sąd z drobną korektą co do kary utrzymał go w mocy. Wyrok jest prawomocny od ponad roku, ale światło dzienne ujrzał dopiero teraz. Politycy PO milczeli, choć Krzysztof F. na zdjęciach, które bez trudu można znaleźć w sieci, identyfikuje się jako działacz tej partii, był nawet "mężem zaufania" podczas wyborów i startował z list Koalicji Obywatelskiej w wyborach samorządowych. 

Internauci biorą sprawy w swoje ręce, tworząc nową nazwę, która szybko zyskała popularność: Pedofilia Obywatelska. To obecnie jedno z najpopularniejszych haseł na Twitterze! Komentarze mówią same za siebie...

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Pedofilia Obywatelska #Platforma Obywatelska #afera pedofilska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo