Czy rząd Tuska ma Wielki plan rozbrojenia Polski » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Politycy PiS ramię w ramię z rolnikami. "Były nas setki tysięcy! Pokazaliśmy siłę, charakter i dumę"

W piątek ulicami Warszawy przeszły tłumy Polaków protestujące przeciwko "Zielonemu Ładowi". - Były nas setki tysięcy! Pokazaliśmy siłę, charakter i dumę - napisał poseł PiS Mariusz Kamiński. Był on jednym z wielu polityków opozycji, wspierających rolników w ich walce o lepszą przyszłość.

Poseł Mariusz Kamiński na proteście w stolicy
fot. Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Uczestnicy piątkowego marszu przeszli z placu Zamkowego przez centrum miasta do Sejmu. Nieśli polskie flagi i transparenty z napisami: "Precz z Zielonym Ładem", "Niech Bruksela żre robaki, my wolimy schabowego i ziemniaki". Sadownicy z Grójca wieźli kilkumetrową figurę śmierci z kosą. Można też było zobaczyć hasła: "My rolnicy chcemy wyjść z Unii Europejskiej", "Wszyscy jesteśmy rolnikami", "Tak dla CPK", "Lokaje Niemiec i Rosji - Ręce precz od prezydenta RP", "Niepodległość = polexit" czy "Teraz Usłyszysz Same Kłamstwa", w skrócie... TUSK.

Związkowców i rolników wspierali politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy licznie pojawili się na marszu.

Były nas setki tysięcy! Pokazaliśmy siłę, charakter i dumę – ani Bruksela, ani Berlin nie będzie dyktował nam ustaw, które godzą w bezpieczeństwo i suwerenność naszej Ojczyzny - napisał poseł PiS Mariusz Kamiński.

O wspaniałej, pełnej nadziei atmosferze pisał też Szymon Szynkowski vel Sęk. Z kolei Elżbieta Rafalska dodała, że "tylko wspólne działania mogą przynieść określone efekty". 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Mariusz Kamiński #Sejm #parlament

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo