"Pisowski chamie i nieuku". Tak poseł Platformy Obywatelskiej zwracał się do dziennikarza!

Pokaz kompletnego braku kultury zaprezentował poseł Platformy Obywatelskiej Marek Rząsa. W mediach społecznościowych tak bardzo bronił swojej klubowej koleżanki Klaudii Jachiry, że obraził szefa portalu tvp.info Samuela Pereirę. - Rodzice nie nauczyli kultury, panie pośle? - odpowiedział mu dziennikarz.

Poseł PO "błysnął" brakiem kultury
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Samuel Pereira udostępnił na Twitterze nagranie z obrad Sejmu, kiedy to Klaudia Jachira podeszła do miejsca zajmowanego przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i coś wykrzykiwała do szefa partii rządzącej. 

- Zamiast merytorycznej debaty, prowokacje i zadymy. Narzekaliśmy na zachowanie Samoobrony, a Platforma Obywatelska mogłaby się od niej uczyć kultury

- skomentował jej zachowanie Pereira. 

W obronie Klaudii Jachiry stanąć postanowił klubowy kolega Marek Rząsa. Poseł PO bronił jej, jak - cytując klasyka - niepodległości. Nie omieszkał obrazić dziennikarza TVP.

- Dla ciebie pisowski chamie i nieuku Pani posłanka Klaudia Jachira - napisał magister wychowania fizycznego Rząsa.

Poseł Rząsa ewidentnie się zapomniał. Nie wypada się tak zwracać do nikogo: ani do uczniów (skoro z zawodu jest nauczycielem), ani politycznych oponentów, jak również dziennikarzy (jeżeli już wybrano go na posła). 

- Rodzice nie nauczyli kultury, panie pośle? Jak Jachira tak jest panu bliska, to proszę razem z nią w ruskich filmach zagrać

- odpowiedział mu Pereira, przypominając niechlubny epizod z zawodowej kariery poseł Jachiry.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Platforma Obywatelska #Marek Rząsa

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo