Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Kaleta do Kamińskiego: "Przepraszam za ten cyrk". Szczerba nie wytrzymał po tych słowach posła PiS

"Jacy aktorzy taki cyrk" - powiedział poseł PiS Piotr Kaleta podczas posiedzenia komisji ds. tzw. "afery wizowej" - to termin używany przez polityków koalicji 13 grudnia. Słowa te rozsierdziły przewodniczącego komisji Michała Szczerbę. Polityk KO zaczął mówić o... "ostatniej szansie".

Mariusz Kamiński i Piotr Kaleta
fot. - Telewizja Republika

Były szef MSWiA i koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński stawił się przed komisją śledczą ds. tzw . "afery wizowej". Kamiński był wezwany na przesłuchanie w ubiegły czwartek, jednak nie doszło ono do skutku, gdyż na ten sam termin był wezwany do prokuratury.

Posłowie kolejno zadają pytania, choć oczywiście politykom opozycji często przerywa je prowadzący posiedzenie Michał Szczerba z Koalicji Obywatelskiej. Do głosu doszedł w końcu poseł PiS Piotr Kaleta, który nietypowo zaczął swoje pytanie do Mariusza Kamińskiego. - Panie ministrze, przepraszam za ten cyrk - powiedział.

Przerwał mu przewodniczący komisji Michał Szczerba. - Uchylam to pytanie, nie wyrażam zgody na tego typu wypowiedzi! - stwierdził polityk KO. "Jacy aktorzy taki cyrk" - odparł Kaleta.

Po czym Szczerba kolejny raz postanowił "przywoływać do porządku" polityka Prawa i Sprawiedliwości. Poseł Kaleta wciąż nie mógł dojść do głosu, a wtedy Szczerba powiedział mu, że "ma jeszcze jedną szansę, ostatnią".

Czy z perspektywy czasu uważa pan, że dało się zrobić w tej sprawie więcej? - zadał więc pytanie Piotr Kaleta.

- Nie można było zrobić więcej ani szybciej - odpowiedział Mariusz Kamiński. 

OGLĄDAJ NA ŻYWO TELEWIZJĘ REPUBLIKA:

 Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl

 

#Piotr Kaleta #Mariusz Kamiński #komisja ds. wiz

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo