Gazeta Polska UJAWNIA: ochroniarz Jaruzelskiego „silnym człowiekiem” Tuska! Czytaj więcej!

Donald Tusk i jego „osiągnięcia”. Fogiel: Rzeczywiście, nie bardzo ma się czym pochwalić

Donald Tusk chwali się, że ściągnął do Polski sto używanych, niemieckich Leopardów i przedstawia to jako swoje największe osiągnięcie. Bo rzeczywiście, nie bardzo ma się czym pochwalić – ocenia Radosław Fogiel. Poseł Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, jak wielka różnica jest w zapewnianiu bezpieczeństwa przez obecny rząd w porównaniu do ekipy PO-PSL.

Tusk załatwił… sto używanych, niemieckich czołgów
twitter.com/radekfogiel/screen

Czołowi politycy PiS zwracają uwagę na to, jak w czasach rządów PO-PSL rozformowywano kolejne jednostki wojskowe w Polsce, a trend ten, niekorzystny dla obronności Polski, odwraca rząd Zjednoczonej Prawicy.

Bezpieczeństwo to ważna sprawa i z pewnością nie zapewnią go wiecowe bon moty. Ale co o tym może wiedzieć Donald Tusk, za którego rządów likwidowano jednostki wojskowe na wschód od Wisły

– mówi na nagraniu Radosław Fogiel.

Zaznaczył, że nikt tak dobrze nie przedstawi diametralnej różnicy między Platformą a Prawem i Sprawiedliwością w kwestii bezpieczeństwa jak sam Donald Tusk. Przedstawiono wypowiedź lidera PO, który mówi, że osobiście zaangażował się w załatwienie ponad stu czołgów Leopard i zajęło mu to kilka tygodni.

Donald Tusk chwali się, że ściągnął do Polski sto używanych, niemieckich Leopardów i przedstawia to jako swoje największe osiągnięcie. Bo rzeczywiście, nie bardzo ma się czym pochwalić. Tymczasem rząd PiS kupuje najnowocześniejszy sprzęt, amerykańskie Abramsy i koreańskie czołgi K2. Część z nich już jest w Polsce i już służy polskiemu wojsku

– zaznaczył Fogiel.

 Kancelaria Prezesa Rady Ministrów opublikowała wczoraj cztery mapy, na których pokazane są lokalizacje najważniejszych jednostek zlikwidowanych w latach 2008-2015. Zlikwidowanych przez rząd PO-PSL.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#polityka #opozycja #Donald Tusk #wojsko #bezpieczeństwo #PiS #PO #Radosław Fogiel

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Wideo