Ruda WRON-a rozdrażniona » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Aborcyjna aktywistka z wyrokiem kandydatką na Warszawiankę 2023. A to niejedyna „gwiazda“ w zestawieniu WIDEO

Skazana nieprawomocnym wyrokiem aktywistka aborcyjna, była pełnomocniczka Joanny z Krakowa, czy autorka słów: "biały heteronormatywny, ochrzczony Polak szkodzi planecie" - to kandydatki do nagrody Warszawianki roku 2023. Wyłonionym przyjrzał się europoseł Patryk Jaki. - Nie widzicie, że to plan, aby niszczyć wszystko, co naprawdę polskie - pyta polityk w nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych.

Rafał Trzaskowski
Gazeta Polska

- Wokół Ciebie są kobiety, które inspirują, pokazują swoją determinację i siłę. Pomagają i stawiają czoła przeciwnościom losu. Kochają, współczują, chronią. Są konstruktorkami lepszego świata. Plebiscyt Warszawianka Roku pokazuje właśnie te wyjątkowe osoby, które każdego dnia zmieniają na lepsze otaczającą nas rzeczywistość. Są kreatywne, pełne energii i mają buntowniczą naturę. Taka właśnie jest Warszawianka Roku, która śmiało wyznacza nowe kierunki i zaraża entuzjazmem. Motywuje i inspiruje - czytamy na oficjalnej stronie poświęconej plebiscytowi.

Jaki przyjrzał się temu, kto, według starannie dobranej kapituły, spełnia te wymagania. Spośród 10 kandydatek na miano Warszawianki roku 2023 omówił 4. Zdaniem europosła, te wskazane pokazują już główny cel plebiscytu.

"Bohaterki" Trzaskowskiego

- Rafał Trzaskowski mówił, że to prawdziwe, współczesne bohaterki. Więc kogo nominowali? Justynę Wydrzyńską. Czym zasłużyła się dla Warszawy? Jest aktywistką aborcyjną, skazaną nieprawomocnym wyrokiem sądu. Zasłynęła też w Parlamencie Europejskim, w którym krytykowała Polskę - powiedział Jaki. I kontynuował: Kamilę Ferenc, bardziej zasłużoną dla Krakowa, bo to ona była pełnomocniczką słynnej już Joanny z Krakowa, którą Tusk wykorzystał do stworzenia marszu 4 czerwca, a Marta Lempart do ataków na policję".

- Albo Agnieszka Szpila. Bardzo zasłużona. Autorka słów: "Biały heteronormatwny ochrzczony Polak szkodzi planecie", a w przerwach od pisania dziwnych książek apeluje do kobiet o zaprzestanie rodzenia dzieci, dopóki rządzi PiS - wskazał. Kolejną wymienioną kandydatką jest Sylwia Grzegorczyk Abram. - Współtworzyła inicjatywę Wolne Sądy, zachęcała do udziału w marszu Tuska, a w niemieckich mediach apelowała do Unii Europejskiej o zakręcenie Polsce kurka z pieniędzmi - przypomniał. 

"Progresywna kapituła, złożona z dziennikarzy Onetu, TVN-u, "Wysokich Obcasów" Agory tu widzi prawdziwe polskie bohaterki. A czy wy nie widzicie, że to plan, aby niszczyć wszystko, co naprawdę polskie, ośmieszać nasze państwo, ogłupiać młodzież w miastach? Takich chcecie mieć bohaterów?"

– pyta polityk.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Patryk Jaki #Warszawianka Roku #wybory 2023 #polityka #Polska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo