Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

No to poleciał... Polityk Lewicy z serią dziwnych, zalotnych wpisów wobec młodego chłopaka!

Media społecznościowe czasami rządzą się swoimi prawami, jednak trzeba wiedzieć, jak ich używać... Grzegorz Janiczak, członek Rady Krajowej Nowej Lewicy, pokazał, że nie do końca ma tę świadomość... Na portalu X opublikował serię dziwnych, wręcz zalotnych wpisów pod zdjęciem młodego chłopaka. Po lawinie negatywnych komentarzy pod jego adresem, postanowił przeprosić.

Seria dziwnych wpisów...
Zrzuty ekranu - twitter.com/@JaniczakG

Jeden z użytkowników też serwisu opublikował na swoim profilu post w formie apelu do wszystkich osób, zmagających się z "problemami psychicznymi bądź diagnozą". Poprosił, aby te "nie zasłaniały się nią, tylko dbały o to (najlepiej ze specjalistą), by nie było trzeba się nią zasłaniać".

"Moją wymówką może być stwierdzone ADHD, ale czy jest? Nie i nie chcę"

– dodał młody chłopak, dołączając do swojego wpisu zdjęcie - selfie. 

Wśród komentujących, znalazł się Grzegorz Janiczak (Nowa Lewica). Na profilu działacza politycznego widnieje opis, że jest on "aktywistą społeczno-polityczny, członkiem Rady Krajowej Nowej Lewicy, koordynatorem Tęczowej Lewicy, miłośnikiem podróży, książek i kwiatów".

I tu zaczęła się jazda bez trzymanki...

Jego komentarz brzmiał: "nie mogę na ciebie patrzeć...".

Autor posta postanowił pociągać konwersację pytając, "dlaczego?".

Janiczak odparł z kolei: "Nie wiem... Serce mi bije wtedy zbyt szybko... przyjemnie, ale zawsze się boję".

Na tym jednak nie koniec...

Pod drugą odpowiedzią, do wymiany "uprzejmości" włączył się inny użytkownik portalu X. Zwrócił on politykowi uwagę na wiek chłopaka (18 lat), wyraźnie wskazując na kilkunastoletnią różnicę między nimi.

Ale... kto pytał?

To jednak nie pohamowało zapędów Janiczaka, który postanowił podzielić się historią na temat swojego... życia seksualnego.

"Miałem 16 lat, a mój chłopak miał 29. Moi partnerzy seksualni byli w różnym wieku, raczej zwykle wybieram starszych"

– napisał ot tak, dodając, że "ale napisałem jedynie, że nie mogę patrzeć na Kamila, bo mocniej bije mi serce. Jak coś złego się stanie, to najwyżej przedwczesny mój zawał".

Sam profil Janiczaka przepełniony jest wpisami z sugestywnymi zdjęciami, chociażby pokazującymi jak wyleguje się on w wannie. Ale nie tylko.

Przerósł go hejt?

Polityk Nowej Lewicy chyba nie spodziewał się tak dużego - negatywnego odzewu ze strony internautów. Skłoniło go to jednak do autorefleksji. W mediach społecznościowych opublikował wpis, w którym przeprasza za swoje zachowanie. 

Grzegorz Janiczak w wyborach parlamentarnych w 2023 roku bezskutecznie ubiegał się o mandat posła (okręg Opole). Startując z list Nowej Lewicy, uzyskał 1579 głosów. Później próbował zdobyć mandat radnego w wyborach samorządowych – startując tym razem z list Trzeciej Drogi. Uzyskał 13,81 proc. głosów, co też okazało się klęską. 

Oglądaj Telewizję Republika na żywo:

 Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

 

#Nowa Lewica #Polska #polityka #media społecznościowe #internet

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo