Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Jedna obietnica, której dotrzyma Donald Tusk? To będzie niezły kanał. ZOBACZ MEMY

Donald Tusk i dotrzymane obietnice? Jest szansa na realizację jednej. Obrazki zamieszek w stolicy Francji od kilku lat nikogo nie dziwią. Płonące miasta w zachodniej Europie stały się niemal codziennością po najeździe nielegalnych migrantów. "Już niedługo nadejdzie taki dzień, że będziemy mieli Paryż w Warszawie" - zapowiadał Tusk. Po przyjęciu paktu migracyjnego faktycznie jest to bardzo możliwe. Zapraszamy do obejrzenia galerii memów.

Donald Tusk
fot. Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

Donald Tusk potrafi dużo obiecywać w kampanii wyborczej. Po wyborach z realizacją tych obietnic lider Platformy Obywatelskiej ma jednak spory kłopot. Wciąż szukamy w Polsce stacji, gdzie zatankujemy benzynę po 5,19... Jest jednak nadzieja dla czekających na realizację zapowiedzi Tuska. Chociaż niestety nie tych o obniżkach cen.

Warszawa zapłonie?

Gratulacje Emmanuel Macron. Dzięki Twojej wygranej będzie więcej Europy w Europie. I mniej Rosji. A już niedługo nadejdzie taki dzień, że będziemy mieli Paryż w Warszawie

- pisał na Twitterze Tusk do prezydenta Francji w kwietniu 2022 roku.

Trochę czasu wprawdzie minęło, ale teraz - po dwóch latach - ta zapowiedź Tuska jest bliższa realizacji niż kiedykolwiek wcześniej. Parlament Europejski zatwierdził w tym tygodniu pakt migracyjny, więc napływ niechcianych przybyszów i powtórkę z płonących ulic Paryża w stolicy Polski mamy niemal jak w banku.

Sukces Tuskasupermeming / twitter

Więcej memów znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#memy #pakt migracyjny #memy o migrantach

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
jm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo