Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Frekwencyjna klapa na wiecu polityków KO w Krakowie. Choć Trzaskowski przedstawił to inaczej...

Przed nami ostatnia prosta przed drugą turą wyborów. Pełna mobilizacja - napisał w mediach społecznościowych prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski po wiecu w Krakowie, podczas którego wspierał kandydata na włodarza tego miasta Aleksandra Miszalskiego. Do swojego wpisu wiceszef PO dołączył fotografie, na których widzimy, iż mieszkańcy stolicy Małopolski wykazali duże zainteresowanie spotkaniem z politykami. Co innego jednak mówią nam zdjęcia opublikowane przez innych użytkowników portalu x.com.

Rafał Trzaskowski
Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

21 kwietnia mieszkańcy Krakowa pójdą zagłosować w II turze wyborów na prezydenta. Zmierzą się w niej popierany przez partię Razem Łukasz Gibała i poseł Koalicji Obywatelskiej Aleksander Miszalski. Na pomoc Miszalskiemu - odkładając na bok obowiązki prezydenta Warszawy - ruszył Rafał Trzaskowski. Włodarz stolicy wziął udział w sobotnim wiecu posła KO. 

Do sieci trafiły zdjęcia z sobotniego wydarzenia. Oglądając te opublikowane przez Trzaskowskiego można odnieść wrażenie, iż na spotkanie z politykami przyszły tłumy. Na fotografiach ciężko znaleźć puste przestrzenie.

W mediach społecznościowych pojawiły się jednak również zdjęcia zrobione z dystansu. Te nie zostawiają wątpliwości w kwestii frekwencji na wydarzeniu.


 Źródło: niezalezna.pl

 

#Kraków #wybory samorządowe #Rafał Trzaskowski #Aleksander Miszalski

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo