Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
,Marek Bober
22.02.2026 07:05

Prawda o kwitach Epsteina

Jakoś nie było krzyku przez cztery lata prezydentury Joego Bidena, że nie ujawniono dokumentów dotyczących Jeffreya Epsteina. Pytano i snuto jedynie teorie, czy w sierpniu 2019 r. zmarł z przyczyn naturalnych, czy też ktoś do jego śmierci się przyczynił.

Departament Sprawiedliwości związany jest ustawą, która nakazuje ochronę ofiar Epsteina. Przez lata zebrano miliony papierów, maili, zdjęć i filmów, które przekazywali naprawdę różni ludzie z różnymi zamiarami. Fałszywe dokumenty też mogą liczyć miliony stron. Na ich rzetelne zbadanie potrzeba ogromu czasu, być może kilku lat. Co warto pamiętać – to za kadencji Donalda Trumpa pedofil trafił do więzienia i oczekiwał na wyrok. Przypomnijmy: demokraci i Biden posiadali te same dokumenty przez cztery lata. Nic z nimi nie zrobili.
 

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane