Kolejny spacer donikąd

Na pierwszego października Donald Tusk zwołuje swych sympatyków na wielki marsz. W zamyśle organizatorów ma to być punkt zwrotny kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej. Jednak czy ktoś jeszcze pamięta, jaki był pierwotny powód tej akcji?

Chodziło mianowicie o „panią Joannę z Krakowa” i jej „problemy z aborcją”. Tymczasem nikt już nie pamięta tej afery. Najnowszej afery, czyli „afery wizowej”, również już chyba nikt nie pamięta. Koalicja Obywatelska będzie zatem musiała w kilka dni wymyślić całkiem nową aferę. Można więc robić zakłady, czego ludzie Tuska będą się chwytać. Cokolwiek jednak wymyślą, ta sytuacja pokazuje jedno – mianowicie, że sama opozycja nie wie, po co ma rządzić. Wszystkie ich hasła są doraźne i bez znaczenia, a dla ludzi kolejne „afery PiS” odkrywane przez polityków lewicowych i liberalnych nie są prawdziwymi aferami.

Kolejny marsz Tuska będzie więc tylko po to, żeby anty-PiS mógł sobie pospacerować. To marsz donikąd, jak dla Polski drogą donikąd – przynajmniej do niczego dobrego – mogłyby być rządy Tuska.

 Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Bartosz Bartczak
Wczytuję ocenę...
Komentarze (25)
Anonim 29.09.2023 22:51
Bezinteresowni dostawcy jak zawsze świeżych dogmatów i wierzeń niestrudzenie podrzucają wciąż nowych idoli. Wrogi Rzym otrzymał w prezencie zarzuconą niepraktyczną religię spolegliwą opartą na dobroci i pęknie. Moskwa otrzymała religię rewolucyjną z mongolatym idolem w bydlęcym wagonie. Warszawa otrzymała idola z przeceny, bo bez wąsika. Jak mu wąsik wyrośnie las rączek do wąsika się podniesie? 01.10.23 na czele pochodu idol będzie grał na fleciku smętną melodię o niespełnionej miłości do PiS?
Anonim 29.09.2023 06:48
"Polskość to nienormalność - niemieckość i ruskość to normalność" (Tusek) To zbiórka żydo bolszewików oraz różnego autoramentu aferałów, koperciarzy, vaciarzy, przkręciarzy oraz lemingów świeżo opierzonych, wychowanych przez wyborców Broniarza. Posiadają polskie dowody osobiste lecz wspierają rudego kundla uważającego polskość za nienormalność.
Anonim 28.09.2023 06:31
Spacery a świeżym powietrzu to samo zdrowie. Zwłaszcza dla starych SBków. Zamiast siedzieć w domu i pierdzieć w fotel mogą pospacerować.
Anonim 27.09.2023 19:09
Kto głosuje na niemieckich bandytów z Tuskiem i po ten jest zdrajcą a nie Polakiem!!!!
Anonim 27.09.2023 20:00
ty podłoto!!!
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo