Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Kłamstwa Berlina

Gdy rząd Donalda Tuska szykował się do objęcia władzy, niemieckie media szalały. W tygodniku „Der Spiegel” ukazał się skandaliczny artykuł oskarżający Polaków o wykorzystywanie dzieci do niewolniczej pracy po II wojnie światowej, a nawet handel żywym towarem.

„W Polsce niemieckie dzieci były wykorzystywane przez rolników do pracy na polach. Na Pomorzu polski inspektor szkolny skarżył się we wrześniu 1948 r., że niezwykle trudno jest znaleźć niemieckie dzieci, ponieważ często są one przekazywane od jednego rolnika do drugiego jako tania siła robocza. Ponieważ za takie umieszczanie dzieci bierze się pieniądze, istnieje podejrzenie, że jest to rodzaj handlu dziećmi. (…) Nawet dwulatki były wykorzystywane do pracy. Ciągnęły wózki sklepowe z jedzeniem” – uważa niemiecka historyk Teresa Willenborg.

Ten kłamliwy tekst ma oczywiście odwrócić kota ogonem. Berlin wykorzystuje zmianę rządów w naszym kraju i będzie się starał poniżać Polaków wszystkim, możliwymi sposobami. Może za chwilę okaże się, że to my będziemy płacić Niemcom reparacje.

 Źródło: Gazeta Polska Codziennie, Niezalezna.pl

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Tomasz Teluk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo