Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
,Jerzy Kłosiński,
10.08.2015 14:50

Nadzieja

Opatrzność czuwa, tak najprościej można powiedzieć, gdy widzimy, do jakiego przełomu dochodzi w kraju po uroczystej inauguracji prezydentury Andrzeja Dudy.

Opatrzność czuwa, tak najprościej można powiedzieć, gdy widzimy, do jakiego przełomu dochodzi w kraju po uroczystej inauguracji prezydentury Andrzeja Dudy. Polacy odzyskują nadzieję, że na czele ich państwa stoi człowiek godny, budzący zaufanie, głęboko przywiązany do polskiej tradycji, zakorzenionej w wierze katolickiej i co bardzo istotne, bardzo serio traktujący swoje zobowiązania wyborcze. Mamy prezydenta na miarę naszych oczekiwań i ambicji, który swoje najwyższe stanowisko w państwie traktuje jak służbę wobec społeczeństwa.

Chce czuć więź z ludźmi, stąd częste spotkania z rodakami, co wynika z jego filozofii pełnienia najwyższego urzędu, a nie jak wciskają nam niechętne mu „autorytety”, z prowadzenia kampanii wyborczej. Im trudno zrozumieć, że można po prostu czuć miłość do Ojczyzny i bardzo poważnie traktować powierzoną misję. A dziś misja prezydenta Andrzeja Dudy to nadzwyczajne wyzwanie. Polacy muszą odzyskać wiarę i nadzieję, że państwo jest dla nich, a nie przeciwko nim. I prezydent Andrzej Duda ma tego pełną świadomość. Powodzenia, Panie Prezydencie, jesteśmy z Panem!