Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

„To wspólny sukces – Państwa, zespołu, nas wszystkich”. TV Republika odebrała koncesję [WIDEO]

Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny TV Republika wraz z dyrektorem generalnym Michałem Rachoniem oraz szefem wydawców Jarosławem Olechowskim odebrał z KRRiT dokumenty potwierdzające oficjalnie fakt uzyskania koncesji na nadawanie naziemne na MUX-8. -To wspólny sukces – Państwa, zespołu, nas wszystkich. Nikt w to nie wierzył, że się uda. TV Republika dostała koncesję i najszybciej jak to będzie możliwe postaramy się włączyć sygnał - podkreślił Sakiewicz.

TV Republika odebrała koncesję
screen - twitter.com/RepublikaTV

TV Republika odebrała koncesję 

W czerwcu Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała Telewizji Republika koncesję na nadawanie na multipleksie naziemnym MUX-8. Oznacza to, że stacja dostępna będzie dla widzów w całej Polsce. Obecnie na multipleksie dostępna jest już plansza zapowiadająca pojawienie się tam w niedługim czasie programu TV Republika.

Dziś Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny TV Republika wraz z dyrektorem generalnym Michałem Rachoniem oraz szefem wydawców Jarosławem Olechowskim odebrał z KRRiT dokumenty potwierdzające oficjalnie fakt uzyskania koncesji na nadawanie naziemne.

"To wspólny sukces – Państwa, zespołu, nas wszystkich. Nikt w to nie wierzył, że się uda. TV Republika dostała koncesję i najszybciej jak to będzie możliwe postaramy się włączyć sygnał. Wiele zależy od Państwa. Wiemy, że nie jest to za darmo. Wiemy, że to ogromna inwestycja. Znowu w to nie wierzą, że nam się uda. Przekonają się, jak szybko się uda. Państwo mogą w tym bardzo dużo pomóc"

– powiedział.

Dodał, że jest to "wielki sukces w trudnych czasach dla Polski - w tych trudnych czasach jest jedna recepta, która może pomóc Polsce to jest TV Republika". 

 Źródło: x.com, niezalezna.pl

 

#Telewizja Republika #koncesja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mm
Wczytuję ocenę...
Wideo